bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фемінізм. Технології. Мистецтво. Онлайн-зустріч із громадською ініціативою

Одним із гасел марафону «В одному човні» є “Вийти із карантину сильнішими». І цього четверга ми проведемо онлайн зустріч із командою громадської ініціативи «Дівчата творять». Дівчатами, які не тільки не зійшли з дистанції, а й стали ще потужнішими на карантині.

Ініціатива “Дівчата творять” стартувала восени 2019 в Івано-Франківську як проєкт випускниць освітньої програми “Амбасадори розмаїття”. Приблизно раз на місяць учасниці проводили публічні лекції на феміністичні тематики, а також творчі майстер-класи. Не могли частіше, бо кожна мала роботу, сімейні справи, а організація подій потребувала часу, матеріального й емоційного ресурсу.

Що змінилось, коли почався карантин? Їхні події, перейшовщи в онлайн, стали частішими у 4 рази. А навколо ініціативи сформувалася спільнота активних жінок, котрі підсилюють одна одну. З учасницями своїх онлайн-івентів дівчата танцюють, колажують, вчаться проходити співбесіди та говорять про фемінізм. Без стереотипів.

А тепер головне питання: Як їм це вдалось? Як команда “Дівчата творять” знайшла у собі ресурс попри бурю лишитися в одному човні та перетворити виклики на можливості? Запитай у них сам_а.

Вже у п’ятницю, 26 червня о 19:00 запрошуємо тебе на онлайн-зустріч “Фемінізм. Технології. Мистецтво” з командою “Дівчата творять”. Дівчата відверто розкажуть:

-з якими труднощами стикались;
-що допомогло вибрати ефективну тактику;
-яку роль у цьому відіграв цифровий маркетинг;
-що з задуманого вдалось, а що ні.

Зустріч, вже традиційно, відбуватиметься у нашому спільному онлайн-човнику — на платформі zoom. Участь безкоштовна.

Реєструйся за посиланням (https://cutt.ly/kuk5PkK) і зможеш, не тільки поставити питання, а й розповісти про досвід своєї організації чи ініціативи.

Онлайн-зустріч є частиною марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

  • stan.art.group@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.