bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Arts&Rights запрошують долучитися до мережі та відвідати он-лайн марафон з документального активізму

Проект ARTS&RIGHTS збирає разом правозахисників, активістів, журналістів, режисерів, операторів, письменників, щоб створити Мережу документальних активістів. Метою Мережі є стати середовищем для нових проектів, створених на перетині документалістики та активізму, нетворкінгу, організаційної, фандрейзерської та продюсерської підтримки. Учасники Мережі працюватимуть над документальними проектами та адвокаційними кампаніями в рамках таких актуальних фокусних тем:

  • Що таке пам’ятати: вшанування пам‘яті героїв російсько-української війни;

  • Україна через 25 років очима молоді;

  • Декомунізація свідомості та переосмислення тоталітарного минулого;

  • Полонені та політв’язні: боротьба за звільнення;

  • Освіта без цькування;

  • Права жінок в пологах та акушерське насилля;

  • Переслідування активістів та поліцейське свавілля

  • Паліативна медицина

Онлайн марафон документального активізму “ARTS&RIGHTS” (28 липня - 1 серпня) є першою подією Мережі та має на меті об’єднання документалістів та правозахисників у команди довкола обраних тем та розпочати роботу над майбутніми документальними проектами та адвокаційними кампаніями. В рамках онлайн марафону заплановано зустрічі з людьми з унікальним особистим досвідом у форматі “живих історій”. Особливо цей формат буде цікавим для документалістів, адже саме тут вони знайдуть кілька десятків потенційних героїв для майбутніх фільмів та сюжетів.

Окрім того, кожна фокусна тема включатиме проведення панельних дискусій за участі активістів, правозахисників та галузевих експертів. Учасники панелей не лише складатимуть мозаїку людських історій, але й систематизують проблематику фокусних тем для подальших адвокаційних кампаній.

Своїм баченням поділяться заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, очільниця Українського культурного фонду Юлія Федів, генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко, режисер Ахтем Сеітаблаєв, політолог Євген Магда, правозахисниця Олександра Матвійчук, письменниця Лариса Денисенко, директорка музею тоталітарних режимів «Територія терору» Ольга Гончар, громадський діяч Сергій Стерненко, журналіст, історик Вахтанг Кіпіані, громадська активістка та дитяча письменниця Анастасія Мельниченко, активістки організації «Природні права Україна» та інші. 

Місце зустрічі: онлайн-платформа ZOOM

5 днів

8 фокусних тем

9 панельних дискусій

40 живих історій

40+спікерів та доповідачів 

В МАЙБУТНЬОМУ – КРАЇНА, КОТРУ ЗМІНЯТЬ ЦІ ІСТОРІЇ

Реєстрація в мережі документальних активістів: тут

Реєстрація для участі в онлайн марафоні: тут

Акредитація ЗМІ: тут

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.