bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум союзників та союзниць ЛГБТ

Гендер Зед оголошує про початок відбору на другий Форум союзників та союзниць ЛГБТ 

Форум відбудеться 23-24 жовтня 2020 року в Запоріжжі.

Захід розрахований на представників та представниць найрізноманітніших галузей, зокрема але не обмежуючись, соціальної сфери, медіа, блогерства, психології тощо, які мають досвід або прагнуть отримати досвід роботи з ЛГБТ-тематикою чи з ЛГБТ-спільнотою.

Під час Форуму ми разом обговоримо те, яким чином союзники та союзниці з числа НЕ-ЛГБТ-організації, ініціатив чи медіа можуть змінювати ставлення до ЛГБТ-спільноти, сфери впливу, шляхи пошуку нових союзників тощо.

Ви можете доєднатися до Форуму як учасник/учасниця та як спікер/спікерка, якщо готові поділитися своїм досвідом роботи з ЛГБТ-спільнотою у вигляді ворк-шопу чи лекції.

Важливою частиною Форуму стане генерація ідей та форм залучення союзників до розповсюдження ідеї рівності та недискримінації щодо ЛГБТ, а також безпосередня розробка концепцій поширення (мультиплікації) цих ідей.

По завершенню Форуму для його учасників та учасниць буде оголошено конкурс концепцій для отримання міні-грантів: представники(-ці) організацій, які надішлють найкращі ідеї заходів на тему ЛГБТ отримають фінансування на їх проведення у своїх містах.

Зауважте, що організаторська команда докладає усіх зусиль, щоб убезпечити учасниць та учасників Форуму від коронавірусної хвороби. Заброньовано просторі тренінгові зали, передбачено температурний скринінг, маски для обличчя, санітайзери та інші превентивні заходи.

Деталі:

  1. Участь у Форумі є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць заходу.
  2. Форум проходитиме повних два дні: п’ятниця та субота. Участь у Форумі протягом обох днів є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

 

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/kBB7qNj5cwmyn9z48

Заявки приймаються включно до 22 вересня 2020 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 095-76-35-953, електронна пошта: sobko@genderz.org.ua (Тіна)

Контакти

  • 095-76-35-953
  • електронна пошта: sobko@genderz.org.ua (Тіна)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.