bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Осінній Форум АЮКУ - 2020

Запрошуємо журналістів на міжнародний Форум Асоціації юридичних клінік України «Потенціал юридичних клінік у модернізації юридичної освіти», який розпочнеться 17 вересня о 10.00. Місце проведення: Radisson Blu, Ярославів Вал, 22, м. Київ

Під час дводенного заходу національні та іноземні експерти і новатори у сфері вищої юридичної освіти зустрінуться для обговорення сучасних викликів та інновацій вищої правничої освіти в умовах діджиталізації, карантинних обмежень та зростання вимог ринку праці до випускників-юристів з фокусом на роль юридичних клінік у цих процесах.

Вже у першій панелі Форуму, 17 серпня за модераторства відомої правозахисниці та письменниці Лариси Денисенко, представники Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти розкриють питання формування державної політики у розвитку професійної правничої підготовки, стандартизації такої освіти та акредитації освітніх програм. Зокрема, спікерами першого блоку обговорення будуть:

Олександр Пижов - державний експерт Міністерства освіти і науки України. Олександр говоритиме про філософію, контекст та трансформацію вищої правничої освіти з позиції МОН.

Андрій Бойко - Голова підкомісії за спеціальністю «Право» Науково-методичної ради МОН України виступить з темою: “Стандарти вищої правничої освіти.”

Андрій Бутенко - заступник голови Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, член робочої групи з реформування юридичної освіти розповість про акредитацію освітніх програм.

Обговорення продовжать експерти із організацій, які впродовж багатьох років активно долучаються до процесів вдосконалення вищої правничої освіти, посилення практичного компоненту, а отже - й ролі юридичних клінік у ній. Це будуть представники самої Асоціації юридичних клінік України, Координатора проектів ОБСЄ в України, Програми USAID “Нове правосуддя”, Міжнародного фонду “Відродження” та БО “Українська фундація правової допомоги”.

Також у першій дискусійній панелі візьмуть участь спікери із Великобританії та Польщі.

Ще більше іноземних експертів - зі Сполучених Штатів Америки, Швеції і вже згаданих країн - виступлять під час пообідньої міжнародної онлайн-платформи. Вони презентують кращі практики запровадження Street Law (Практичне право), як інструменти освіти майбутніх правників, порівнюватимуть систему професійної підготовки юристів в Україні та за кордоном, ділитимуться секретами альтернативних юридичних клінік та організації якомога більш ефективного навчання в юрклініках з урахуванням потреб студентів.

Крім цього, в перший день Форуму студенти та практикуючі адвокати представлять власне бачення ефективного юриста. Також окремий блок присвячено важливому питанню спеціалізації юридичних клінік.

Другий день заходу - про новинки та лайфхаки в правничій діяльності. Експерти із Bot & Partners, освітньої платформи EdEra, передового видання Лойер, а також професор Школи права університету Вашингтон та Лі (США) Джеймс Молінтерно проведуть для учасників практичні воркшопи.

Програма Форуму - https://legalclinics.in.ua/wp-content/uploads/2020/08/Programa-Forumu-ukr.pdf 

До першого дня Форуму 17 вересня (з 10.00 до 19.00), а також до сесії Джеймса в другий день (з 14.30 до 15.45) можна буде долучитися онлайн через платформу ZOOM, пройшовши попередню реєстрацію - https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZAkdO2rqD0tHtHqOQFSczOYk94vFnJSJYSM 

Акредитація журналістів за посиланням: https://forms.gle/abhP9sLYWJt1vUCj7

Форум відбудеться завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.