bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Останній набір до Академії Жіночого Лідерства в рамках програми ДОБРЕ

Український Жіночий Фонд оголошує набір до останніх циклів Академії Жіночого Лідерства / АЖЛ, яку реалізує в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку / USAID.

До участі в Академії Жіночого Лідерства запрошуються активні жінки – представниці громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, сфер освіти, культури, охорони здоров’я, бізнесу та ЗМІ – з об’єднаних територіальних громад 3-ої когорти Івано-Франківської та Тернопільської областей, зокрема:

Івано-Франківська область – Білоберізька, П’ядицька, Нижньовербізька, Дзвиняцька, Ланчинська, Тлумацька та Верхнянська ОТГ

Тернопільська область – Золотниківська, Підволочиська, Борщівська, Зборівська та Лановецька ОТГ

Академія жіночого лідерства – це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

Ми шукаємо активних жінок, які готові працювати задля розвитку та процвітання власної громади, жінок, які прагнуть позитивних змін, але яким не вистачає впевненості та команди для їхнього втілення, жінок, які мають ідею, але поки не знають що з нею робити! Обмежень щодо представництва та віку для участі в Академії немає (єдине, не молодше 18 років).

Що таке Академія Жіночого Лідерства? 

Це 5 днів інтенсивного онлайн навчання (4 години на день) протягом місяця, підтримка наставниць, гарантоване фінансування проектів випускниць Академії (2 проекти для кожної ОТГ) і найголовніше – професійні знайомства та саморозвиток! 

Які знання дає Академія? 

- які можливості надає реформа децентралізації для жінок у громадах 

- як впливати на прийняття рішень у громаді  

- як керувати громадою 

- як стати депутаткою 

- як написати проект та отримати на нього кошти 

- як вести ефективну комунікацію 

Реєстрація до участі в Академії Жіночого Лідерства на сайті Українського Жіночого Фонду за посиланням  https://ukr.wf/anketad

Термін реєстрації – до 12 жовтня 2020 р.

5-денне онлайн навчання в Академії розпочнеться з кінця жовтня 2020 р. і продовжиться в листопаді, реалізація в громадах підтриманих проектів стартуватиме з січня 2021 р.

В разі запитань прохання звертатись до Олени Панченко, координаторки Академії Жіночого Лідерства від Українського Жіночого Фонду, за тел. 050 917 39 06, 096 215 69 45, або електр. поштою  o.panchenko@uwf.org.ua

Бажаємо вам успіхів і чекаємо на ваші заявки до участі в АЖЛ!

 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.