bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інструменти локальної демократії у період дії карантину

Пандемія COVID суттєво обмежила можливості людей збиратися разом для вирішення нагальних питань з життя своєї громади. Окремі інструменти локальної демократії, такі як загальні збори, громадські слухання, робота консультативно – дорадчих органів передбачають участь великої кількості людей. Але в умовах пандемії ці інструменти не можуть працювати повноцінно. Тим не менше вже є успішні приклади вирішення цієї проблеми.
 
На заході ми презентуємо:
 
- діючі практики використання інструментів участі в умовах карантину;
- рекомендації щодо використанням електронних сервісів;
- дослідження щодо доступності інструментів локальної демократії на прикладі трьох громад Київської області.
 
Для реєстрації на заході заповніть анкету - https://bit.ly/3neowND.
 
Ми вам надішлемо запрошення на вказану в анкеті пошту.
 
Про проєкт
 
ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” разом з Громадською спілкою “Мережа хабів громадянського суспільства України”, в рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, провели всеукраїнське дослідження 27 об’єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) 9 областей України. Досліджуваними громадами на території Київської області стали Богуславська міська ОТГ, Тетіївська міська ОТГ, Миронівська міська ОТГ.

Контакти

  • grupa.vplyvu@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.