bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Передвиборчий марафон розвитку громад у Чернівецькій області

Передвиборчий переполох триває: кандидати говорять до нас з екранів телевізорів, з моніторів ноутбуків, ми чуємо їхні обіцянки по радіо, читаємо щодня на білбордах, в агітаційних матеріалах… Та чи достатньо цього, щоб зробити усвідомлений вибір? Певно, що ні! Адже до такої справи важливо підходити відповідально: уважно читати програми претендентів, вивчати їх біографію та попередній досвід політичної роботи, критично оцінювати обіцянки та добре розбиратися у повноваженнях органів місцевої влади.

Тож пропонуємо всім свідомим громадянам приєднатись до “Передвиборчого марафону розвитку громад” у Чернівецькій області.

Завдяки йому Ви:

  • зрозумієте важливість системної участі у формуванні політики місцевого рівня;
  • навчитеся робити вибір свідомо;
  • налагодите відкритий діалог між партіями та мешканцями щодо розвитку громад.

В рамках форуму будуть презентовані результати діяльності “Активної Громади” на Буковині, підбиті підсумки кампанії з формування “Карт розвитку громади” та підписання їх кандидатами.

Дата та час: 20 жовтня (вівторок) з 17:00 до 19:00

Місце: онлайн-платформа ZOOM

Посилання на вхід буде надіслано після заповнення гугл-форми: https://forms.gle/E8L2HPnCFtQ5a4FF6

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інни Пашанюк – регіональної координаторки ВІ «Активна Громада» у Чернівцях: +38(066)9053598, +38(097)9914902, inna.pashaniuk@gmail.com.

Довідка. Марафон відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Чернівцях
  • конт. тел.: +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  • e-mail: inna.pashaniuk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.