bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Марафон Розвитку Громад (Дніпропетровська та Запорізька області)

Передвиборчий переполох триває: кандидати говорять до нас з екранів телевізорів, з моніторів ноутбуків, ми чуємо їхні обіцянки по радіо та читаємо щодня на білбордах та в агітаційних матеріалах. Та чи цього достатньо, щоб зробити усвідомлений вибір і вибрати “саме того”? Певно, що ні. Адже важливо підходити до виборів усвідомлено. Уважно читати програми кандидатів, вивчати їх біографію та попередній досвід політичної діяльності, якщо такий мав місце, критично оцінювати їхні обіцянки та добре розбиратися у повноваженнях органів місцевої влади, щоб розуміти, чи точно кандидат зможе виконати це, а чи може це не входить до його повноважень? 

 Тож, ми пропонуємо всім свідомим громадянам долучитися до “Передвиборчого марафону розвитку громад”.

 Що вам дасть участь у марафоні? Ви зможете:

-       підвищити рівень усвідомлення важливості участі у виборах;

-       навчитеся робити вибір свідомо;

-       зрозумієте важливість системної участі у формування політики місцевого рівня.

-       зможете налагодити відкритий діалог між політичними партіями та громадянами на місцевому рівні щодо розвитку громади.

 https://forms.gle/Eg7VWBjEegcYUUjj9 В рамках Форумів будуть презентовані результати діяльності “Активної Громади” в громадах, підбиті підсумки кампанії з формування “Карт Розвитку Громади” та підписання їх кандидатами.

 Дата: Марафон пройде 22 жовтня 2020 р.

Місце: марафон пройде на олнайн-платформ ZOOM. Посилання на вхід буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.

Зареєструватися можна за посиланнями:

Слобожанська ОТГ, Новоолександрівська ОТГ, Петриківська ОТГ (Дніпропетровська область), Приморська ОТГ, Якимівська ОТГ, Дніпрорудненська ОТГ (Запорізька область):

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Вебінари спрямовані на підвищення системного впливу громадян на політичні процеси в Україні через освіту. Разом ми змінюємо людей, щоб змінити країну!

За додатковою інформацією звертайтеся: Інна Душка - організаторка заходів Інституту “Республіка”, телефон: +380961724018; електронна пошта: event.inrespublica@gmail.com

Довідка. захід відбувається за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.