bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Клуб Активної Громади: «Кого і як ми будемо обирати на місцевих виборах»

Вже 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Цьогоріч вибори депутатів та голів місцевих рад будуть проводитись за абсолютно новою виборчою системою, що створює виклики як для кандидатів, так і для виборців. Саме тому, запрошуємо вас долучитись до «Клубу Активної Громади», де ми говоритимемо про те, які нововведення діятимуть на місцевих виборах в 2020 році та кандидатів на які виборні посади та до яких місцевих рад ми обиратимемо, де шукати інформацію про кандидатів, а також - як виглядатиме виборчий бюлетень та як його правильно заповнювати, аби ваш голос був врахований.

ДАТА: 22 жовтня

ЧАС: 16:00 – 17:00

 РЕЄСТРАЦІЯ обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IHXVJ3

 Посилання на вхід в ZOOM буде надіслане всім зареєстрованим учасниками та учасницям.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

 ДЛЯ КОГО: запрошуємо долучитися до онлайн «Клубу Активної Громади» депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, представників громадських організацій та бізнесу, експертів, активних громадян та всіх, хто хоче розвивати та вдосконалювати свої міста.

 Під час заходу учасники та учасниці дізнаються:

  • де шукати та перевіряти інформацію про місцеві вибори, кандидатів, та перебіг виборчого процесу
  • які нововведення діятимуть на місцевих виборах в цьому році
  • кандидатів на які виборні посади та до яких рад ми обиратимемо
  • особливості заповнення виборчого бюлетеня

Долучайтеся до заходів, які ВІ «Активна Громада» проводить в онлайн-форматі і ми переконаємо вас, що можна залишатися активними щодня, за будь-яких обставин. Давайте разом впливати на рішення, від яких залежить розвиток наших громад та країни в цілому.

За детальною інформацією звертайтеся:

Наталія Головач, координаторка ВІ «Активна Громада» міста Рівне.

Тел. +380 97 68 08 014

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.com

 Довідка. Захід здійснюється в рамках проекту «Активна громада: право вибору», який реалізовується Всеукраїнською Ініціативою «Активна Громада» Інституту «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.