bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Результати всеукраїнського моніторингу: кращі національні та локальні практики боротьби з пандемією

10 листопада 2020 року о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція координаторок проекту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”.

 

Україна вступила в другу хвилю поширення коронавірусної хвороби. На цьому етапі критично важливим стає засвоєння кращого досвіду, що був отриманий за попередні півроку, - коментує менеджерка проєкту Валерія Вершиніна. -Протягом 4-ох місяців - з середини липня до середини листопада - ми аналізували місцеві рішення щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину у більше ніж 170 містах та громадах 24 областей України. Нині ми готові представити результати громадськості.

 

Учасники прес-конференції присвятять свої виступи:

  • організації медичної логістики та доставки хворих до лікарень;
  • досвіду соціальної допомоги та підтримки вразливих категорій;
  • кейсам стимулювання бізнесу громадами на карантині;
  • практиці підтримки фахівців різних категорій в умовах пандемії;
  • рекомендаціям Уряду та місцевій владі по впровадженню кращих практик.

 

Спікерки прес-конференції:

  • Валерія Вершиніна, менеджерка проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”
  • Анна Борисова, координаторка проекту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” в Київській та Сумській областях
  • Юлія Шпіньова, координаторка проекту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства”в Кіровоградській та Херсонській областях

 

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States).

 

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням: https://goo-gl.su/I3W5W

 

Прес-конференція доступна для перегляду онлайн за посиланням:

https://uacrisis.org/uk/pres-tsentr/stream

 

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до Лошакової Юлії, медіа асистентки проєкту

за телефоном 380 509 959 819 або на пошту yulialoshakova5@gmail.com

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.