bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн захід «Співпраця бізнесу, влади та громади – запорука сталого розвитку»

   Курс на сталий розвиток віднедавна став чітким орієнтиром діяльності державних установ та органів місцевого самоврядування. Представники територіальних громад через громадські організації, в особі громадських лідерів та активістів, забезпечують моніторинг актуальних суспільних проблем та кроки щодо їх вирішення. До цих процесів розпочали активно долучатися підприємці та власники бізнесу.
Що таке цілі сталого розвитку та як вони працюють на практиці?
Чому важливо консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада?
Як правильно налагодити діалог та започаткувати спільну роботу з метою досягнення Цілей сталого розвитку?
Якщо вам цікаво і ви готові долучитися до спільної роботи задля позитивних змін, запрошуємо доєднатися до онлайн заходу «Співпраця бізнесу, влади та громади – запорука сталого розвитку Київської області».
 
Онлайн захід відбудеться: 9 грудня 2020 року з 10:00 до 12:00 на онлайн платформі ZOOM
Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/vmrrSGVnP1BXPJ4YA
Програма заходу додається.

Для кого буде корисним відвідати захід: представникам територіальної громади, громадським лідерам та активістам, представникам малого та середнього бізнесу, державним службовцям та посадовим осібам органів місцевого самоврядування.
 
Захід проводиться у межах впровадження проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).
 

Контакти

  • mykola.smirnov@undp.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.