bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс серед закладів професійної освіти Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти»

Конкурс серед закладів професійної освіти Луганської та Донецької областей «Агенти чистоти»

Передумови. Проблеми якості та безпечності харчування, як і попередження шлунково-кишкових та інших інфекційних хвороб, включно з поширенням Covid-19, розкривають низку соціальних і економічних проблем сучасної України: низький рівень надання медичних послуг, високий рівень смертності від інфекційних хвороб, проблеми щодо загальної культури та малий відсоток вакцинованого населення, як і нестача дієвої інфраструктури для забезпечення заходів санітарної та епідеміологічної безпеки. Сьогодні більше як 5 мільйонів дітей харчуються в українських школах і дитячих садках. Лише 2019 року в 38% українських шкіл і дитсадків були зареєстровані харчові розлади в дітей. У зв’язку із цим особливо важливо дотримуватися основних положень системи контролю HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) щодо якості харчових продуктів.

Мета конкурсу: популяризація здорового та безпечного харчування, впровадження за допомогою принципів НАССР розвитку надійної системи контролю харчових продуктів у закладах освіти.

Умови конкурсу: Команди закладів професійної освіти мають створити та презентувати власний проєкт-ідею, який відображає розвиток надійної системи контролю харчових продуктів. Творчі проєкти можуть бути у вигляді: відео, газет, флешмобів щодо тем «Гігієна харчування» та «Здорове харчування».

Переможців проєктів буде визначено 15.04.2021.

Заявки на участь у конкурсі подаються на електронну пошту info@poruch.ua до 10.04.2021.

Заявка на участь надсилається на пошту та містить інформацію:

Назва закладу, ПІБ учасників команди, ПІБ педагога, відповідального за проєкт, мотиваційний лист у формі есе або відео на підтвердження інтересу до теми проєкту.

Учасниками конкурсу можуть бути: команди студентів (учнів) закладів професійної освіти з Донецької та Луганської областей, що здійснюють підготовку за такими видами професійної діяльності: приготування їжі та надання послуг з харчування, які готові застосовувати отримані знання та досвід у повсякденному житті та передавати їх одноліткам (власний внесок у формі власних проєктів та ініціатив до цієї теми).

Переможці конкурсу: 40 студентів візьмуть участь у дводенному навчанні, з них: 10 студентів візьмуть участь у чотириденному таборі в липні 2021 року.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.