bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дискусія «COVID-19 та демократія» в рамках Щорічної конференції аналітичних центрів
04.02.2021

Думаєте, що ваші права порушили, бо ви не змогли придбати шкарпетки під час локдауну? Запрошуємо на дискусію в рамках 8-мої щорічної конференції аналітичних центрів.
 
Коли: 9 лютого, 13.30 - 15.00
Де: онлайн
 
COVID-19 та демократія: що змінилося і які можливості й виклики є для аналітичних центрів?
Питання до обговорення:
- COVID-19 і права людини та громадянські свободи (свобода пересування, свобода зібрань, доступ до публічних послуг тощо).
- COVID-19 і соціальна нерівність
- COVID-19, економічні свободи і перспективи
- COVID-19 та «електронна демократія».
 
Спікери:
- Павло Ковтонюк, керівник Центру економіки охорони здоров’я Київська школа економіки
- Олександра Матвійчук, Голова Правління Центру Громадянських Свобод
- Іван Вербицький, директор аналітичного центру CEDOS
- Олексій Гарань, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи», професор політології НаУКМА
- Роман Кульчинський, головний редактор Тексти.org.ua
Модератор: Максим Скубенко, редактор VOX Check
 
Для участі необхідно зареєструватись
 
Восьма щорічна конференція аналітичних центрів відбудеться в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яку МФ «Відродження» виконує у партнерстві із «Ініціативою відкритого суспільства для Європи» (OSIFE) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. 
 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.