bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс початку навчання у «Школі креативного туризму», Миколаїв

Запрошуємо медіа на «перший дзвоник» травневого раунду Школи, що відбудеться у 9-30 у середу 12 травня в аудиторії 322 головного корпусу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (вул. Нікольска 24, м. Миколаїв).

Буде зроблено важливий крок до формування Україно – Грузино -  Болгарського кластеру #THC з розвитку туризму на основі нематеріальної культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Добруджі.

Нагадуємо, що 17 березня на прес — клубі #ТHC команда експертів проекту презентувала навчальну програму «Школи креативного туризму» та три сфери міжнародного кластеру креативного туризму, що були сформовані за результатами інвентаризації нематеріальної культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини – ідей та креативних практик місцевих краєзнавців, культурних діячів та підприємців.

#THC — це спільна діяльність Грузинського центру мистецтв і культури (GACC), Європейського інституту культурного туризму EUREKA NPO та Фонду розвитку міста Миколаєва (FDN).

Він спрямований на те, щоб пов’язати сектори туризму та спадщини для їх взаємної вигоди.

Загалом, метою є розвиток бізнесу в цих секторах шляхом розвитку креативного туризму та культурних продуктів на основі місцевих надбань.

THC здійснюється за підтримки Програми басейну Чорноморського басейну ENI CBC 2014-2020 та фінансується Європейським Союзом.

Контактна інформація:

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Адреса: 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 15, оф. 3

Телефон: (0512) 47-34-79

38 (0512) 47-38-79, Viber 050 547 81 35.

Email: fondnikol@gmail.com

http://frgn.mk.ua/?p=12076

Контакти

  • 0512473879
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.