bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розпочався відбір громад для участі в Проєкті

Запрошуємо громади Полтавської області до участі у проєкті «Громади як основна ланка налагодження діалогу між аграріями та пасічниками», який впроваджується ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»  за підтримки  Програми «U-LEAD з Європою».

Чому саме цей Проєкт?

Україна входить до п’ятірки найбільших країн-експортерів меду (2019). Бджільництвом у країна займаються чи не у кожному селі, деколи традиції бджолярства передаються із покоління у покоління. Проте часто на заваді ще більшому прогресу у цій сфері стає масова загибель бджіл через використання пестицидів та агрохімікатів у сільському господарстві. За підрахунками Офісу ефективного регулювання (2020) щороку в Україні гинуть близько 46 тисяч бджолосімей. Цього можна було б уникнути, забезпечивши належну комунікацію між громадою, аграріями та пасічниками.

Якщо Ви хочете налагодити співпрацю з пасічниками та аграріями – цей проєкт саме для Вашої громади.  Ми маємо на меті запобігти отруєнню бджіл через засоби захисту рослин та покращити екологічну ситуацію в саме Вашій громаді.

Мета Проєкту – налагодити комунікацію місцевих громад, аграріїв і пасічників та створити дієвий механізм інформування задля уникнення загибелі бджіл через застосування засобів захисту рослин. Проєкт покликаний посилити знання громад щодо їхніх прав та обов’язків в частині роботи з пасічниками, аграріями та їх ролі в покращенні екологічної ситуації на місцях.

Проєкт дасть змогу громадам:

  • Взяти участь в навчальній програмі та покращити знання, що стосуються питань бджільництва та законодавчих вимог щодо оповіщення аграріями про внесення засобів захисту рослин;
  • Посилити комунікацію з пасічниками та аграріями своєї громади;
  • Долучитися до розробки інформаційних матеріалів, які в подальшому допоможуть запобігти загибелі  бджіл в різних регіонах країни;
  • Долучитися до розробки законодавчих ініціатив, що стосуються даного Проєкту.

 Хто може долучитися до ініціативи?

Для участі у проєкті запрошуються громади Полтавської області, які:

  • прагнуть налагодити дієві інструменти діалогу з аграріями і пасічниками
  • готові делегувати двох фахівців громади для участі в Проєкті
  • готові ініціювати діалог та забезпечити участь аграріїв та пасічників громади у Проєкті;
  • зможуть забезпечити делегованих фахівців громади відповідним технічним обладнанням (комп’ютер, веб-камера, мікрофон, інтернет);

Коли?

Тривалість Проєкту:

- участь в тренінгу - березень 2022 року (8 робочих годин);

- участь в робочій групі для розробки інформаційний матеріалів – квітень-серпень  2022 року;

- участь в робочій групі для розробки законодавчих ініціатив – вересень-жовтень 2022 року

Як взяти участь у Проєкті?

Заповнити форму якнайшвидше, але не пізніше 31 січня 2022 року (18.00).

Для участі у відборі необхідно заповнити форму (ЗАВАНТАЖИТИ) та надіслати її на адресу: [email protected], в темі повідомлення вказавши «назва громади заявка Громади як основна ланка налагодження діалогу між аграріями та пасічниками».

Участь в ініціативі є безкоштовною.

До кого звертатися з додатковими запитаннями?

Ольга Кухар, моб. 096 486 5175, email: [email protected]

Як отримати більше інформації про Проєкт?

20 січня 2022 року о 14:00 відбудеться інформаційна сесія щодо проєкту «Громади як основна ланка між аграріями та пасічниками» (для громад Полтавської області). Для реєстрації слід надіслати запит на електронну адресу: [email protected],  в темі повідомлення вказавши «Участь в інформаційній сесії щодо проєкту «Громади як основна ланка налагодження діалогу між аграріями та пасічниками».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.