bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародна олімпіада з програмування «BalaTech», участь у якій безкоштовна, запрошує 50 000 школярів
19.01.2022

У 2021 році Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) започаткувала партнерство з «BalaTech» (https://www.balatech.org/), багатомовною освітньою платформою для дітей та молоді, де вони можуть вивчати програмування в інтерактивному режимі. «BalaTech» робить процес навчання захопливим та цікавим завдяки гейміфікації. Платформа містить 10 навчальних модулів із 175 завданнями, які користувачі можуть вивчати та грати безкоштовно. За виконані завдання користувачі отримують бали, щоб розблокувати гру наступного рівня з різноманітними віртуальними налаштуваннями, в яких вони продовжать свою навчальну пригоду.

Платформа «BalaTech» отримала підтримку від уряду Японії та була визнана ПРООН «Digital x Scale Accelerator» одним із десяти найефективніших цифрових рішень у 2021 році. Завдяки ПРООН BalaTech надає всі навчальні матеріали та участь в Олімпіаді 2022 безкоштовно всім школярам/кам. За допомогою програми «Digital X» ПРООН «BalaTech» покращив інтерфейс користувача і алгоритми навчання. Крім того, платформа розроблена з урахуванням ґендерних аспектів, щоб заохочувати більше дівчат вивчати програмування.

Завдяки цій підтримці «BalaTech» організовує Міжнародну олімпіаду із програмування в країнах СНД та Східної Європи. Олімпіада відбудеться 19 лютого 2022 року російською мовою на онлайн-форматі для 50 000 школярів/ок з 5 по 11 клас з таких країн, як Росія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Україна та інших  країн, які поборються за призовий фонд у розмірі $10 000. Будь-хто, хто має смартфон (наявність ноутбука не є обов’язковою умовою) з виходом в інтернет, може отримати доступ до платформи, щоб навчатися та грати з перших рівнів/на рівні початківця. Для роботи з платформою не потрібно одразу володіти навиками програмування.

Вікові групи розділені таким чином:

- молодша група з 5 по 7 класи;

- середня група з 8 по 9 класи;

- старша група з 10 по 11 класи.

Переможці будуть визначені у трьох вікових групах та відзначені золотими, срібними та бронзовими місцями із такими призами:

- ноутбуки;

- смартфони;

- знижка на навчання в університетах Британії;

- знижка на навчання в  університетах Німеччини;

- знижка на навчання у американських університетах;

- тестування для отримання безкоштовної освіти в Італії;

- знижка на навчання в університетах Майлазії;

РЕЄСТРУЙСЯ прямо зараз на «BalaTech» (https://www.balatech.org/) і / або поділіться з іншими цією чудовою можливістю. Додаткову інформацію можна знайти в  Інстаграмі за хештегами: #Balatech #UNDPKG #AcceleratorLab

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) виступає офіційним генеральним партнером та співорганізатором, який прагне надати доступну та інклюзивну цифрову освіту для наступного покоління, яке буде готове до професій майбутнього!

З питань партнерства, реєстрації на олімпіаду та запитів ЗМІ звертайтесь: +996 550984747, [email protected]. З питань партнерства ПРООН у галузі цифрових інновацій звертайтесь до керівниці експериментальних досліджень Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН у Киргизстані Женні Женіш кизи (Ensi Tszie) [email protected]

Контакти

  • https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/international-programming-olympiad-balatech.html

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.