bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проєкт «Твоя кар’єрна перемога»: українській молоді нададуть допомогу з пошуком роботи
02.08.2022

Кар’єрний портал Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо» запускає проєкт для української молоді (включаючи ВПО) «Твоя кар’єрна перемога». Його мета — надати допомогу молодим чоловікам та жінкам, дівчатам та хлопцям з професійним розвитком та пошуком роботи.

Повномасштабна війна вплинула на різні сфери життя українців, зокрема на економічне становище та можливість професійної реалізації. Третина населення досі не працює. І, здавалося б, ця проблема мала оминути молодь, а натомість, торкнулася її найбільше (за даними чотирнадцятого загальнонаціонального опитування від соціологічної групи «Рейтинг», 18-19 червня 2022 року). Так молоді хлопці та дівчата втратили можливість фінансово себе забезпечувати, а разом з нею — комфортний спосіб життя, впевненість у собі, психологічну стабільність.

У відповідь на такий виклик запускають проєкт «Твоя кар’єрна перемога», де допомагатимуть молодим чоловікам та жінкам, дівчатам та хлопцям з професійним розвитком та пошуком роботи. 

 

До яких активностей зможуть долучитися учасники/ці проєкту?

Ставши учасниками/цями «Твоя кар’єрна перемога», дівчата та хлопці матимуть змогу: 

  • розібратися з темами пошуку роботи та працевлаштування (як обрати сферу діяльності, скласти резюме, пройти співбесіду і т.д.) в умовах війни в межах навчальної програми, яка складається з 15 онлайн-вебінарів;

  • долучитися до закритої онлайн-спільноти, аби між собою та/чи разом з експертами/ками обговорювати різні кар’єрні питання;

  • отримати професійні консультації від кар’єрних консультантів/ток та експертів/ток за різними напрямами діяльності;

  • дізнатися про актуальні можливості для професійного розвитку та вакансії від роботодавців, дружніх до української молоді, у тому числі ВПО, та податись на них. 

Хто може взяти участь?

До участі запрошують українців та українок віком від 18 до 35 років (включаючи ВПО), які внаслідок війни втратили роботу та/або джерела доходу й наразі шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Якщо ви готові долучитися, заповніть анкету на сайті проєкту: https://youth.happymonday.ua/  

 

Як компанії та незалежні експерти/ки можуть підтримати молодь?

Один з важливих напрямів діяльності проєкту — робота з роботодавцями над збільшенням професійних можливостей чи їх адаптацією під поточні потреби для молоді 18-35 років. Для цього шукають партнерів серед компаній, які готові разом з Happy Monday творити можливості для хлопців та дівчат, зокрема, відкривати вакансії, дружні до молоді, включаючи ВПО, ділитися професійними можливостями (стажування, курси, освітні програми, конкурси, стипендійні програми і т.д.) або пріоритетно надавати доступ до них молоді з-поміж ВПО, створювати та запускати власні освітні програми чи проєкти з працевлаштування молоді, тощо.

Окрім роботодавців, до ініціативи запрошують долучитися кар’єрних консультантів/ток та експертів/ок за різними професійними напрямами, які можуть надавати індивідуальні консультації та/або консультувати учасників/ців в чатах у закритій онлайн-спільноті. 

Аби обговорити деталі співпраці та стати партнером проєкту, заповніть анкету на сайті проєкту: https://youth.happymonday.ua/#Becomeapartner

 

Проєкт «Твоя кар’єрна перемога» впроваджується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо» і став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») і необов’язково відображає погляди IREX, USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Контакти

  • Алла Вавілова
  • комунікаційна менеджерка «Твоя кар’єрна перемога»
  •  [email protected]
  • +380 66 040 5502

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.