bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн - дискусія «За кордоном: як допомагати Україні»

Незважаючи на відстань, чимало з них за кордоном допомагають своїй країні: дехто вже знайшов чим зайнятися, а хтось все ще в пошуках, або хоче знайти нові напрямки.

На онлайн-дискусії “За кордоном: як допомагати Україні” поговоримо про те, які існують потреби та як дізнатись і включитись в існуючі ініціативи; що робити зараз, коли вже пройшло більше ніж півроку з моменту повномасштабного вторгнення. Спойлер: робити ще багато і вистачить на всіх, тож гуртуємось!

Спікерки:
• Наталія Панченко, громадська активістка, лідерка громадянської ініціативи “Євромайдан-Варшава, правозахисниця, активістка року за версією часопису Wpros, продюсерка проєктів «Ukraїner» та «Chernobyl VR Project».
• Аліна Зубкович, голова організаці Nordic Ukraine Forum ( Швеція), відповідальна за адвокаційний напрямок (комунікація з інститутами влади, політиками, представниками культури щодо українських питань, комунікація з медіа), щотижневі демонстрації, успішні кампанії по скасуванню подій за участі представників з росії.

 Коли: 14 вересня о 18:30 (за Києвом)
 Реєстрація для участі за посиланням

Особливо цікавою дискусія буде, якщо ви:
• мешкаєте та/або були змушені виїхати до Європи;
• шукаєте додаткові активності, які допоможуть Україні і бажаєте долучитись;
• хочете дізнатися більше про досвід інших активних людей в Європі.

 

Заходьте на дискусію та запрошуйте тих, хто також за кордоном — Дійте активно!

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.