bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конференція «Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни»

22 вересня о 14:00 Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) проводять спільну Конференцію «Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни: виклики, відновлення, розвиток».

Конференція має на меті:

- Обговорити з громадами цілі та проблемні питання просторового планування територій громад у воєнний та післявоєнний період.

- Презентувати просторове планування як комплексний інструмент гарантування законності, цілісності, економності та обґрунтованості рішень (в тому числі, при отриманні державної та міжнародної допомоги на відновлення та розвиток територій громад).

- Презентувати ідеї змін законодавства про просторове планування для цілей відновлення територій громад.

- Презентувати пілотний проект з просторового планування території Кіптівської громади Чернігівської області для цілей відновлення постраждалих територій.

Спікерами заходу стануть представники Місії USAID в Україні, Уряду та Парламенту України, міжнародних проєктів, експерти з просторового планування, а також керівники органів місцевого самоврядування. Програма заходу доступна за посиланням.

Для участі у заході необхідно зареєструватися до 12:00 21 вересня за посиланням. Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.

 

Цей захід став можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» та Програму USAIDАГРО.

Контакти

  • Марина Гевела
  • експертка УКМЦ
  • інформаційного партнеру події; [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.