bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Молдова

Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь у онлайновій зустрічі «Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Молдова». Захід проводиться для зацікавлених людей із країн Східного партнерства і є частиною циклу зустрічей присвячених досвіду роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками (внутрішньо переміщені особи, біженці(-ки), шукачі(-ки) притулку) різних країн.

Коли?

28 вересня 2022 року о 19.00 год. за київським часом (Київ, Кишинів, Мінськ: 19.00; Баку, Єреван, Тбілісі: 20.00). Тривалість – 90 хв.

Де?

Онлайнова зустріч на платформі Zoom.

Кого запрошуємо?

Усіх зацікавлених у темі людей, а особливо тих, хто працює у сфері громадянської освіти.

Навіщо?

 • Дізнаєтесь:
  • як працюють із консолідацією суспільства лівого та правого берега Дністра;
  • яка підтримка в інтеграції та навчанні надається переселенцям(-ак) з України через військову агресію Росії прости України;
  • кращі практики молдавських організацій та активістів(-ок) по роботі та взаємодії з вимушеними переселенцями(-ками).
  • Познайомитеся з колегами та колежанками у країнах Східного партнерства.
  • Отримаєте сертифікат, який підтверджує вашу участь.

Хто проводить?

Спікерка - Айна Ідрісова, фасилітаторка, тренерка у галузі неформальної освіти, прав людини та соціального підприємництва в організації EcoVisio.

Модератор – Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», тренер Молодіжного Директорату Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).

Як взяти участь?

До 28 вересня заповніть коротку анкету: https://forms.gle/Jniwt9mdKcVW3FPC6 Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу. Фейсбук захід зустрічі: https://fb.me/e/2UQQbl3Tf Приєднуйтесь!

Також нагадуємо, що якщо ви маєте досвід проведення освітніх заходів для внутрішньо переміщених осіб, біженців, шукачів притулку та інших осіб, які були змушені залишити своє місце проживання, то ми запрошуємо вас описати свою освітню ініціативу до 15 жовтня 2022 року. Деталі та форма заявки: https://forms.gle/P9tR3bzFViLCGN3V7

Якщо у вас є запитання чи потрібна будь-яка консультація, напишіть нам: DII[email protected] 

Онлайн зустріч організується громадською організацією «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) в межах проекту «Відповідь громадянської освіти на виклики вимушеної міграції», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта та вимушена міграція» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale fü Bildung/bpb) за рахунок коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Приєднуйтесь до Facebook сторінки Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

Підписуйтесь на Telegram-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://t.me/DII_Ukraine

Підписуйтесь на YouTube-канал Інкубатора демократичних ініціатив:

https://www.youtube.com/channel/UC1kKocrHp8PQvULV4toirfg

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.