bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Що таке партсипативний театр? Як він може згуртувати Вашу громаду?

06 жовтня 2022 з 19:00 до 20:00 - Ведучою жіночого кола взаємопідтримки виступить Яна Салахова, голова громадської організації “Театр змін”, фасилітаторка та практикиня театру пригноблених, співзасновниця Школи театру пригноблених, незалежна експертка з питань недискримінації, мови ворожнечі та злочинів на грунті ненависті.

 

Тема кола з Яною:  “Що таке партсипативний театр? Як він може згуртувати Вашу громаду?”

Крім обговорення цих питань, Яна також поділиться досвідом емоційної турботи в межах громади або організації, адже саме емоційна турбота є надважливим ресурсом під час війни.

Реєстрація за посиланням.

 
*** Жіночі кола взаємопідтримки - це безпечний простір для жінок різних сфер та професій, де у колі однодумиць можна подискутувати на різноманітні теми, обмінятися досвідом, відновити енергію та відчути підтримку колежанок. 
 
Кожне коло - це 1 годинна онлайн зустріч (60 хв) на платформі Zoom, з Ведучою кола, - жінкою, яка вестиме групу учасниць, ділитиметься своїм професійним досвідом.
 
Роль Ведучої кола - задавати напрямок, ділитися енергією, створювати атмосферу та безпечний простір для участі та рефлексій інших учасниць кола. Ведуча проводить коло на безоплатній основі, поділяючи мету та цінність заходу.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.