bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Talk4Media «Група взаємопідтримки і допомоги медійникам Миколаєва»

Запрошуємо медійників з міста Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у нетворкінговій онлайн-зустрічі Talk4Media “Група взаємопідтримки і допомоги медійникам Миколаєва” для знайомства, побудови діалогу, взаємопідтримки та допомоги.

Цільова аудиторія: практикуючі журналісти, редактори українськиї медіа, працівники пресслужб, студенти факультетів журналістики.

Talk4Media “Група взаємопідтримки і допомоги медійникам Миколаєва”

Організатори: програма “Демократичне врядування в Східній Європі” DG East, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID, та Агенція розвитку Миколаєва.

КОЛИ? 3 грудня, субота, о 12:00 за київським часом

ДЕ? На платформі Zoom (запрошення прийде на пошту)

Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 

Talk4Media “Група взаємопідтримки і допомоги медійникам Миколаєва”

Про що будемо говорити: про стан медіа в регіоні, найбільші виклики і проблеми роботи журналістів під час війни. Також у вас буде можливість дізнатися більше про реалізацію проєктів в сфері медіа в Миколаївській області за участі іноземних донорів, зокрема створення Кризового медіацентру.

Модераторка – Ірина Кипоренко, журналістка, консультантка проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” (DG East)

Посилання на зустріч в Facebook тут.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.