bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Краєзнавчий tea&talk «Жіноча енергія Миколаєва»
29.11.2022

Запрошуємо на онлайн-зустріч у форматі tea&talk «Жіноча енергія міста» з історикинею та розробницею авторських маршрутів містом Ганною Червак. Організатор заходів  Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва.

КОЛИ?  1 грудня (четвер) о  19:00  за київським часом
ДЕ?  У форматі Zoom-конференції
Як взяти участь?  Безкоштовно за попередньою реєстрацією https://bit.ly/PROsho9

Краєзнавчий tea&talk “Жіноча енергія Миколаєва”

Існує думка, що Миколаїв – то суто про чоловіків. Адмірали, суднобудівники, інженери, астрономи, консули…Але погодьтеся, без жінки історії б не було.

А якщо ця жінка має гострий розум і хист до інтриг, бурхливі події забезпечені. Варто лише згадати про Юлію Грейг, Анну Зонтаг, Емілію Глазенап, Феодосію Віньон, Анюту Кенігсберг, Адель Келем, Магду Дукарт… Також історія Миколаєва пам’ятає легенди про «Молдавську красуню», Царицю Есфірь Миколаївську, богиню Весту, наречену-примару на Потьомкінській, гучні адюльтери за зачиненими дверима найбагатших будинків… Було місце і палким історіям кохання, і «тихим» подвигам, і святості й жіночій мудрості. Лікарки, педагогині, науковиці, артистки, меценатки, спортсментки і не тільки.

Є про що поговорити!

Збираємо у дружньому колі миколаївців: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце.

Ганна Червак – історикиня, розробниця авторських маршрутів Миколаєвом, засновниця центру інтелектуального туризму «Фабрика мандрів»

Посилання на подію Facebook

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.