bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Простір «Розсадник» запрошує на нефестиваль «Врожай вражень»
20.09.2023

Подія відбудеться у суботу, 23 вересня з 11:00 до 17:00. У програмі – тематичний лекторій, взаємодія із рослинами, нетворкінг та презентація перших напрацювань просторової концепції “Розсадника”. Захід покликаний підсумувати активності, що відбулися у міському саді-городі за цей сезон, створити привід для мережування і планування майбутніх співпраць.

Від моменту заснування у 2021 році, простір міського садівництва та городництва «Розсадник» займає важливу нішу у частині гуртування спільноти навколо зелених тем, а його команда ділиться з усіма охочими досвідом, знаннями та інструментами впливу на локальну екополітику.

У суботу, 23 вересня у “Розсаднику” проведуть нефестиваль «Врожай вражень», що підсумує активності сезону, що минає. 

Програма заходу складатиметься з кількох частин: навчальної, спільнотворчої, нетворкінгу та планування. Зокрема, заплановані такі блоки:

11:00-14:00 – Клуб міського садівництва 

Теоретична частина: обговорення ролі зелених насаджень у біорізноманітті міських просторів. Практична частина: догляд за садом.

 

14:30-15:15 – Розсадник–2023: все тримається на співпраці

Презентація за результатами активностей, що відбулися у просторі. Подяка партнер_к_ам, сесія запитань та відповідей, обговорення діяльності.

 

15:15-16:15 – Нетворкінг за участі партнерів_ок

Серія модерованих активностей, спрямованих на знайомство між учасниками_цями та обговорення перспектив подальшої співпраці. 

16:15-17:00 – Розсадник – що завтра?

Презентація попередніх напрацювань просторової концепції розвитку. Обговорення перспектив розвитку території.

 

Умови участі: вхід вільний, за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/i2gbU9qMqX1fZRqe8

Адреса простору “Розсадник”: парк “Залізна Вода”, вул. Мушака, 58, вхід навпроти озерця.

Захід проводиться ГО “Плато” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.