bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Громада на всі 100»: як взяти участь і виграти $100 тисяч на розвиток громади
04.09.2024

«Громада на всі 100» – це конкурс для громад, які хочуть ділитися досвідом та шукають можливості для втілення своїх ідей!

Громади можуть подавати актуальні, важливі для них проєкти, з корисною місцевою ініціативою, яка вирішуватиме місцеві проблеми територіальної громади, вдосконалюватиме місцеві процеси в межах громади. Проєкти учасників конкурсу мають сприяти розвитку та інноваціям у громадах. Громади можуть подавати проєкти лише за двома напрямками: соціальні ініціативи та місцевий економічний розвиток. 

– Якщо ви – ініціативна та дієва громада, яка шукає нові можливості

– Якщо ви – громада, яка готова розповісти про свої успіхи всій Україні 

– Якщо ви – згуртована громада, яка будує плани, і готова їх втілювати

Якщо ви громада із населенням менше 100 тисяч людей і маєте ідею соціальної ініціативи чи місцевого економічного розвитку вашої громади – скоріше подавайте заявку!

Хто може взяти участь: Заповнити анкету на участь у конкурсі може будь-яка українська територіальна громада з населенням не більше за 100 тисяч.

Яким має бути проєкт? Проєкт має сприяти місцевому економічному розвитку територіальної громади або підтримувати соціальні ініціативи, бути актуальним і важливим. Він повинен передбачати чіткі плани та графік реалізації, наприклад, у вигляді сформованого технічного завдання та/або плану реалізації. Проєкт має бути загальнодоступним для жителів громади, корисним для жителів, вирішувати місцеві проблеми територіальної громади, вдосконалювати місцевий процес у межах громади.

Скільки проєктів можна подати? Від одного учасника на конкурс може бути подано один проєкт громади.

Чи потрібен власний внесок від учасника? У проєкті, за бажанням учасника, може бути передбачено власний внесок або залучення внеску/ків інших партнерів. Наприклад, наданням матеріалів або сировини, обладнання або послуг, а також фінансового, майнового чи трудового внеску. Але це не обовʼязково.

Коли можна надсилати заявки? Заявки прийматимуть до 29 вересня.

Що з надісланими заявками буде далі: Далі шляхом громадського голосування онлайн оберуть 20 кращих проєктів громад, ще 20 відбере експертне журі. Загалом конкурс міститиме чотири етапи відбору учасників і триватиме до 21 лютого 2025 року.

Що отримає переможець? Громада-переможиця для реалізації проєкту отримає винагороду у вигляді робіт/послуг, майна (матеріалів, обладнання, товарів тощо), яке буде придбано й передано учаснику Програмою USAID DOBRE. Загальна вартість в гривнях не може перевищувати еквівалент 100 000 доларів США за курсом НБУ на дату подання заявки. Детальніше з усіма вимогами можна ознайомитися в правилах конкурсу на сайті.

САЙТ КОНКУРСУ

Конкурс #ГромадаНаВсі100 реалізується в партнерстві Програми USAID DOBRE зі Старлайт Медіа та Українським кризовим медіа-центром.

 

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це дев’ятирічна програма, що виконується Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма DOBRE тісно співпрацює зі 100 територіальними громадами (ТГ) у десяти областях України, щоб допомогти їм реалізувати переваги та справитися із викликами, які приносить децентралізація. Програма DOBRE надає технічну та матеріальну підтримку ТГ задля допомоги їм здійснювати урядування відкрито та підзвітно; відповідати на потреби громадян; підтримувати активну залученість громадян до прийняття рішень та вироблення політик. Підтримка з боку Програми DOBRE враховує низку секторів: стратегічне планування; просторове планування; фінансове управління; надання муніципальних послуг; місцевий економічний розвиток; зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування; практики доброго урядування; а також гендерно орієнтовані та молодіжні політики. Упродовж 2022-2025 років Програма DOBRE співпрацюватиме напряму із щонайменше з 60 ТГ України, аби допомогти їм подолати наслідки війни, відновити та відбудувати, і продовжувати їхню траєкторію позитивного та сталого розвитку. Партнерами Глобал Ком’юнітіз у консорціумі виконавців Програми DOBRE є Український кризовий медіа-центр (УКМЦ), Фонд розвитку місцевої демократії ім. Єжи Регульського (FSLD/FRDL), та Малопольська школа публічної адміністрації при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща.

Контакти

Коментарі

Юрій Острянін    91 день тому   #  

Колеги. А де побачити форму анкети?

  •   Пiдписатися на новi
Ганна Коломієць   89 днів тому   #  

Ви можете побачити анкету на сайті конкурсу. https://fakty.com.ua/hromady/apply/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.