bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ПРООН оголошує прийом пропозицій на створення робочих місць для переміщених осіб

Програма розвитку ООН в Україні оголошує прийом попередніх пропозицій від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ всіх форм власності та господарювання щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) на умовах спів-фінансування. 

Попередні пропозиції приймаються з метою виявлення та подальшої підтримки різних ініціатив з організації зайнятості ВПО на основі спів-фінансування. Пропозиції можуть стосуватися створення як тимчасових, так і постійних робочих місць. Також запрошуються до подачі ініціативи зі створення дистанційних робочих місць (тимчасових чи постійних) для тих осіб, які мешкають в місцях компактного проживання, віддалених від населених пунктів або віддалених від роботодавця.

Підтримуватимуться наступні пропозиції щодо зайнятості ВПО:

-          Створення постійних робочих місць (не менше 12 місяців)

-          Створення тимчасових робочих місць (від 60 до 180 робочих днів)

-          Організація тимчасової зайнятості на громадських роботах (від 60 до 180 робочих днів)

 Організація тимчасових робочих місць та громадських робіт має здійснюватися відповідно до Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердженого Кабінетом Міністрів України.

 Пропозиції можуть подавати:

-          місцеві органи влади та самоврядування

-          підприємства, організації та установи всіх форм власності та господарювання у т.ч. прибуткові, громадські організації, а також ті які фінансуються за рахунок бюджетних коштів; фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

 Територіальне охоплення: перевага надаватиметься пропозиціям із регіонів із найбільшою кількістю ВПО: Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Донецької, Луганської,  Київської областей та м. Києва. Також можуть бути розглянуті пропозиції і з інших регіонів. 

 Умови участі:

-          створення не менше ніж 5 робочих місць будь-якого виду;

-          забезпечення спів-фінансування не менше ніж 33%  сукупних витрат на створення робочих місць;

-          відсутність заборгованості та позитивний поточний баланс;

-          розмір заробітної плати має бути не нижче ніж за аналогічні види робіт на цьому підприємстві або середнього по регіону;

-          тривалість зайнятості на тимчасовому робочому місці має бути передбачена на термін від 60 до 180 днів;

-          тривалість  зайнятості на громадських роботах має бути передбачена на термін від 60 до 180 днів;

-          новостворене постійне робоче місце має бути збережене для осіб з числа ВПО на період не менше 12 місяців (трудова угода не може бути розірвана за ініціативи роботодавця, у разі звільнення ВПО за власним бажанням на створене робоче місце має бути зарахований інший працівник з числа ВПО).

 До витрат на створення робочих місць належать витрати на:

-          оплату праці,

-          придбання обладнання чи інструментів.

НЕ належать до витрат на створення робочих місць витрати на оренду чи придбання приміщень, придбання витратних матеріалів, сировини тощо.  Наявне обладнання та інструменти не можуть враховуватися у складі витрат на створення робочих місць. Не можуть бути запропоновані для фінансування зі сторони ПРООН також нарахування на заробітну плату та інші види оподаткувань.

 Організація процесу:

  1. Подання попередньої пропозиції. Зацікавлений орган/підприємство, організація чи установа подають пропозицію до ПРООН за встановленою формою (форму пропозиції можна скачати нижче) в електронному вигляді У ДВОХ ФОРМАТАХ PDF (з підписом та печаткою) та Word  за адресою: oleksandra.tselishcheva@undp.org  до 17:00,  9 квітня 2015 р.
  1. Відбір пропозицій для підтримки. Рішення про спів-фінансування приймається ПРООН з урахуванням дотримання встановлених критеріїв (умов участі) та  за результатами порівняльної оцінки. Перевага надаватиметься пропозиціям, які передбачатимуть більшу частку спів-фінансування, та створення більшої кількості робочих місці порівняно з іншими пропозиціями, а також регіонам, де склалася критична ситуація на ринку праці 

ПРООН,  для прийняття остаточного рішення щодо підтримки пропозиції, залишає за собою право запитувати додаткову  інформацію від організацій, що подали попередні пропозиції, а також оголошувати додаткові конкурси.

Довідки:

за телефоном +38 050 664 06 16 або електронною поштою oleksandra.tselishcheva@undp.org

Конкурс проводиться ПРООН в межах проектів «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що впроваджуються за підтримки Уряду Японії.

Контакти

  • (095) 273 9469
  •  alina.stetsenko@undp.org
  • Стеценко Аліна
  • PR фахівець
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.