bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на здійснення моніторингу процесу люстрації та перевірки державних службовців і суддів

Проект USAID «Справедливе правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських  неурядових організаційдля реалізації діяльності, пов’язаної з моніторингом громадянським суспільством процесу перевірки державних службовців та суддів. Цілями цієї Грантової програми є посилення довіри та впевненості громадськості в процесі люстрації.

У межах цієї Грантової програми Проект USAID «Справедливе правосуддя» планує надання:

  • Не більше трьох (3) грантів на суму до 470 000 грн.   кожний для здійснення моніторингу впровадження законодавства про перевірку та люстрацію державними та судовими органами.
  •  Не більше двох (2) грантів на суму до 470 000 грн.  кожний для перегляду та формування звіту про судові справи та рішення, що стосуються перевірки та люстрації.
  • Не більше одного (1) гранту на суму до 590 000 грн. для сприяння розробці законів і положень щодо перевірки та люстрації.
  • Не більше одного (1) гранту на суму до 825 000 грн.  для розбудови спроможності громадських організацій для здійснення моніторингу процесів перевірки та люстрації.
  • Не більше одного (1) гранту на суму до 590 000 грн. для надання допомоги відповідно до потреб коаліції Реанімаційного пакету реформ.  

Заявки на участь у конкурсі грантів приймаються до 12 травня 2015 року, 17:00. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Пакет документів для подання заявки слід надсилати в офіс Проекту USAID «Справедливе правосуддя» до зазначеного вище терміну.

Докладний опис грантової програми, вимог до одержувачів грантів, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в оголошенні про грантову програму та додатках до нього.

Контакти

  • http://www.fair.org.ua//index.php/index/tender_single/106
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.