bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на розробку ескізного проекту багатофункціонального реабілітаційного центру
14.04.2015

Благодійний фонд «Національне Відродження» оголошує відкритий конкурс на розробку ескізного проекту багатофункціонального реабілітаційного центру допомоги учасникам бойових дій, членам їхніх родин та інвалідам на 200 ліжко-місць.

Благодійний фонд «Національне Відродження» – благодійна неприбуткова організація, що створена з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Предметом діяльності Фонду є діяльність, спрямована на підвищення соціального добробуту та захисту громадян України.

Загальна інформація про проект

Благодійний фонд «Національне Відродження» оголошує відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту для побудови розгалуженого багатоповерхового реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць.

Мета та предмет конкурсу.

Метою конкурсу є  відібрати для втілення на ділянці до 10 соток в місті Києві кращий ескізний проект об’ємно-просторового вирішення побудови розгалуженого багатоповерхового (до 7-ми поверхів) реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць з обов’язковим використанням новітніх досягнень в галузі підводної тракції.

Після отримання пропозицій і під час їх розгляду представники благодійного фонду можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Предметом тендеру є пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому технічному завданні.

Технічне завдання

Створення на ділянці до 10 соток в місті Києві якісно нового ескізного проекту об’ємно-просторового вирішення побудови розгалуженого багатоповерхового (до 7-ми поверхів) реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць з обов’язковим використанням новітніх досягнень в галузі підводної тракції.

Очікувані результати

Реалізація максимально ефективного ескізного проекту щоб, у підсумку, наблизить якість реабілітаційного центру та загального ландшафту до європейських стандартів.

Реалізація ескізного конкурсного проекту дозволить вирішити важливі проблеми функціонування проектованого реабілітаційного центру, надання йому додаткового полюсу притягання.

Застосування сучасних методів та технологій формування ландшафту, визначення стратегічних напрямків сталого розвитку щодо реабілітаційного центру на середньо- та довгострокову перспективу. Можливість інтегрувати пропозиції конкурсного проекту до генерального плану забудови ландшафту, який наразі перебуває на стадії розробки.

Умови проведення конкурсу

Конкурс є відкритим і проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановлених умовами конкурсу. Конкурс проводиться в один тур.

До участі у Конкурсі запрошуються дипломовані фахівці та авторські колективи фахівців в галузі архітектури, студенти, що мають відповідний професійний рівень. Один учасник або спеціалізована компанія може подати на конкурс необмежену кількість робіт.

Конкурс передбачає персональну форму подання проектів та документів, що їх супроводжують. Участь у конкурсі безкоштовна.

Організатор конкурсу забезпечує дотримання умов конкурсу та зберігання конкурсних проектів під час його проведення. Конкурсні проекти подаються анонімно.

Критерії відбору та оцінки робіт:

 • відповідність проекту умовам та вимогам Конкурсу;
 • зручність планування внутрішніх приміщень;
 • гармонійність і масштабність поєднання з навколишнім середовищем;
 • вартість проектування.

Проекти можуть бути не прийняті до розгляду:

 • які надійдуть несвоєчасно;
 • проекти, подані не в повному обсязі;
 • проекти, що не відповідають вимогам і тематиці конкурсу.

Визначення переможців:

Переможців Конкурсу визначає журі, склад якого затверджує організатор конкурсу.

Конкурс уважається таким, що відбувся, якщо на нього подано не менше трьох Конкурсних проектів.

Рішення журі є остаточним і не може бути змінено, зокрема, організатором конкурсу.

Журі Конкурсу проводить відбір кращих робіт, автори яких стають лауреатами Конкурсу, а серед них виділяє переможця Конкурсу.

За результатами конкурсу найкращий проект обирається для його реалізації і відповідно з переможцем Конкурсу буде укладено договір підряду на будівництво розгалуженого багатоповерхового (до 7-ми поверхів) реабілітаційного центру лікування хребта і суглобів на 200 ліжко-місць.

З переможцем Конкурсу буде розроблено план дій по співробітництву з благодійним фондом на довгострокову перспективу з залученням міжнародних фундацій та можливістю отримання технологічної та фінансової допомоги.

Замовник та журі залишають за собою право не обрати переможця в Конкурсі, в разі якщо жоден з проектів не буде вдало вирішувати мету Конкурсу.

Вимоги до подання конкурсних матеріалів

Перед учасниками Конкурсу ставиться завдання розробки проектних пропозицій багатофункціонального двоповерхового реабілітаційного центру допомоги учасникам бойових дій, членам їх родин та інвалідам на 50 ліжко-місць з прилеглою територією.

Склад Конкурсного проекту

Графічна частина:

 • схеми – обґрунтування ідеї;
 • ситуаційна схема розташування будинку в системі наявної території, генплан;
 • пропозиції щодо благоустрою території;
 • об’ємно-просторове рішення (тривимірні візуалізації, аксонометрія, розгортки тощо), необхідне для обґрунтування та розкриття ідеї і теми проекту;
 • планування поверхів, принципові перетини;

Текстова частина:

 • пояснювальна записка з обґрунтуванням концепції проекту (при необхідності) - не більше 3-ьох аркушів А4-формату;
 • формат презентаційних матеріалів: планшети формату А0, не більше 2-ох ( pdf, 300 dpi). Вітається слайд шоу, відеоролик, макет.

Терміни конкурсу

Офіційний старт реєстрації 11 квітня 2015р.

Кінцевий термін реєстрації учасників 18:00 11 червня 2015р.

Кінцевий термін подання проектних робіт 18:00 26 червня 2015р.

Оголошення результатів (представлення робіт, призерів та переможця) 04 липня 2015р.

Організатор Конкурсу має право на подальше використання конкурсних робіт з некомерційними цілями (розміщення в Інтернеті, у друкарських виданнях, на виставкових стендах тощо).

Організація, компанія, особа, що подала свою роботу на Конкурс, погоджується з цим положенням та його статтями.

Перелік документів, які мають бути надані учасником конкурсу:

1. Заповнена Реєстраційна картка учасника у відкритому конкурсі ;

2. Копія Свідоцтва про державну реєстрацію, або Виписка з ЄДРПОУ(для фіз.осіб копія паспорту 1-3 стр.);

3. Копія документу про статус платника податків(для фіз.осіб ідентифікаційний код).

Подання пропозицій.

Для набуття статусу учасника Конкурсу необхідно зареєструватися на сайті благодійного фонду «Національне Відродження» www.ukraine-911.org, з поміткою «Відкритий конкурс», заповнивши відповідну реєстраційну картку або за адресою електронної пошти благодійного фонду «Національне Відродження» [email protected], з поміткою «Відкритий конкурс» і направленням реєстраційної картки.

Реєстрація означає прийняття учасником програми Конкурсу.

Ескізні проекти разом з супровідними документами прохання надсилати на електронну пошту благодійного фонду «Національне Відродження» [email protected]

В разі великого об’єму ескізного проекту його можна надіслати в закритому конверті з поміткою «Відкритий конкурс» до благодійного фонду «Національне Відродження» на адресу: 04070, м. Київ, вул. Спаська, 31-б.

 

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.