bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти для НУО, що захищають інтереси людей з інвалідністю
30.06.2015

IFES оголошує конкурс грантів для НУО, що захищають інтереси інвалідів, для проведення моніторингу щодо забезпечення доступу осіб з обмеженими можливостями в день голосування, 25 жовтня 2015 року, на виборчих дільницях в трьох областях – Дніпропетровській, Львівській та Одеській.

Обрана організація залучить приблизно 210 довгострокових та короткострокових спостерігачів з людей з обмеженими можливостями, які пройдуть необхідну підготовку і проводитимуть моніторинг у трьох визначених областях за наступними напрямками: міру доступності та прилаштованості виборчих приміщень для виборців з обмеженими можливостями, обізнаність членів виборчих комісій щодо потреб таких виборців, наявність доступних інформаційних матеріалів тощо.  

Обрана організація інвалідів працюватиме в тісній взаємодії з іншою відібраною на основі конкурсу НУО, що має належний досвід у проведенні спостереження та моніторингу за перебігом виборів, і яка надаватиме допомогу у проведенні навчань для спостерігачів та інші консультативні послуги.  Для покриття витрат такої допоміжної організації буде наданий окремий грант.

У доданому файлі ви знайдете детальний опис умов проведення грантового конкурсу та основні вимоги до організацій-учасниць.

Kінцевий термін подання грантових пропозицій – 21 липня 2015 року.

Всі питання та будь-яка інша інформація мають надсилатися на адресу Елізабет Дурбін [email protected]  та Мелані Поулсен [email protected]  (мова спілкування – англійська). 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.