bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

10 грантів для розвитку Вашої громади
11.04.2016

‪ГУРТ‬ підготував добірку актуальних грантів. Описані можливості фінансування можуть допомогти Вашій громаді покращити різні аспекти життя: культура, бізнес, розвиток дітей, екологія, медіа та інше.

Міжнародний Фонд ЮНЕСКО з питань культурного розмаїття запрошує міжнародні організації, неурядові організації та представників вразливих до суспільних явищ соціальних груп із країн, що розвиваються, подавати заявки на участь у грантовому конкурсі. Розмір фінансування становить 100 000 доларів США для кожного проекту. Дедлайн – 15 квітня 2016 рокуДетальніше – тут.

Фонд розвитку міста Миколаєва оголошує про грантовий конкурс за підтримки NED (м. Вашингтон, США) «Солідарні дії об’єднань громадян та місцевого бізнесу для ефективних бюджетів Миколаївщини– 2016». До участі в конкурсі запрошуються партнерства за участю об’єднань  громадян (органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди з ознакою неприбутковості 0004, 0005, 0006, 0011) та представників місцевого бізнесу (приватних підприємців або малих /середніх підприємств). Географія конкурсу: міста, селища, села Миколаївської області. Розмір фінансування – 800 доларів США. Дедлайн – 15 квітня 2016 року. Детальніше – тут.

Представництво «Iнтернешнл Алерт» в рамках проекту «Психологічні зерна миру» за фінансування Європейскої Ради оголошує запит про надання пропозицій з організації Дитячих літніх таборів в Україні. Максимальний розмір фінансування - 60 тисяч євро. Дедлайн – 17 квітня 2016 року. Детальніше – тут.

ГО «Громадське телебачення» за підтримки Європейського Союзу оголошує про проведення грантового конкурсу проектів місцевих громадські ініціатив журналістів, які спрямовані на розвиток громадських медіа у регіонах України. Максимальний розмір фінансування – 12,000 євро. Дедлайн – 22 квітня 2016 року. Детальніше – тут.

Львівська освітня фундація за підтримки фонду Джинджер оголошує конкурс грантів у рамках Програми підтримки дітей сиріт та дітей у складних життєвих обставинах. Метою Фонду є підтримка дітей, батьки яких померли, і дітей, покинутих батьками, які не здатні чи не зацікавлені дбати про них. Фонд Джинджер підтримує організації (не підтримує фізичних осіб та державні структури), які реалізують такі види проектів: будівництво дитячих будинків сімейного типу та центрів для покинутих дітей; проекти, що допомагають сиротам  та/або покинутим дітям у державних сиротинцях; проекти, спрямовані на превентивну роботу з дітьми та сім’ями у СЖО. Середній грант для проекту по опіці державних установ, ДБСТ та інших структур, де проживають діти-сироти, становить 2000 – 5000 доларів США.Середній показник для будівельних проектів 10 000 – 25 000 доларів США. Дедлайн – 25 квітня 2016 рДетальніше – тут.

Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» оголошує конкурс на розробку та адвокацію Дорожніх карт (ДК) розвитку малого та середнього підприємництва на рівні територіальних громад/об’єднань  для зменшення регуляторних бар’єрів та покращення бізнес середовища для МСП. Географія конкурсу: Вінницька, Київська, Львівська, Тернопільська та Херсонська області. До участі запрошуються: неприбуткові, зокрема громадські організації (в тому числі громадські об’єднання та спілки) з вищезазначених областей. Розмір фінансування -до 100 тис. грн. Дедлайн - 30 квітня 2016 рокуДетальніше - тут.

Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» оголошує конкурс екологічних проектів в рамках грантової програми «За життя у чистому довкіллі!» Мета конкурсу - допомогти громадам в різних регіонах України у реалізації проектів з енергоефективності, захисту/відновлення природних ресурсів, формування поведінки безвідходного виробництва і споживання. Активізувати співпрацю громади з органами місцевої влади у вирішенні екологічних проблем територій. Максимальний розмір фінансування – 200, 000 грн. Дедлайн – 30 квітня 2016 рокуДетальніше – тут .

В рамках проекту «Школа громадської активності» Сумський обласний комітет молодіжних організацій (СОКМО) за фінансової підтримки NED оголошує конкурс міні-грантів. Мета конкурсу: надання підтримки представникам громадських організацій-початківців, громадським активістам, ініціативним групам громадян, фізичним особам з Сумської, Полтавської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської областей, що мають активну громадську позицію у написанні та реалізації соціальних проектів. Розмір фінансування  500 доларів США. Дедлайн – 5 травня 2016 рокуДетальніше – тут.

Британська Рада надає мистецьким організаціям гранти для посилення співпраці між українськими та європейськими британськими культурними інституціями. Розмір фінансування - 2,400 фунтів стерлінгів. Дедлайн - 31 травня 2016 рокуДетальніше - тут.

ПРООН в Україні запрошує подавати заявки на грантовий конкурс «Участь організацій громадянського суспільства у впровадженні нового законодавства, спрямованого на запобігання корупції». Основні цілі грантового конкурсу: активніша громадська участь та ефективна адвокація створення і успішного функціонування Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК); Підвищення прозорості і підзвітності НАЗК і підвищення професійних навиків його персоналу (на національному і регіональному рівнях) через співпрацю з антикорупційною громадськістю; посилення моніторингових спроможностей громадських організацій для проведення громадського моніторингу впровадження антикорупційної реформи на регіональному рівні. Максимальний розмір фінансування – 50,000 доларів США. Кінцевий термін подачі заявок буде оголошений Проектом додатково. Детальніше – тут

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.