bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на адміністрування малих грантів від IREX

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на адміністрування малих грантів в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота) у таких містах України - Краматорськ/Слов’янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк/Рубіжне/Лисичанськ, Кіровоград, Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород та Мукачево.

Проект “Залучення громадськості до реформ”, частиною якого є програма ПОЛіС, має на меті вибудувати плідну співпрацю між патрульною поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі публічних платформ.
Такі зустрічі пройшли вже в 6 містах України: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві та Дніпрі. Особисто, в неформальній обстановці, поспілкуватись з патрульними, дізнатись про реформу Національної поліції та обговорити проблеми своїх міст вдалося більше ніж 7000 громадян.

Вимоги до заявників:

До конкурсу запрошуються недержавні громадські організації з Маріуполя, Кіровограда, Вінниці, Чернігова, Івано-Франківська, Краматорська або Слов’янська (для адміністрування обох міст); Сєвєродонецька оба Рубіжного або Лисичанська (для адміністрування трьох міст), які мають досвід з адміністрування грантів у галузі культурних та громадських ініціатив.

IREX відбере 8 громадських організацій - по одній організації з кожного зазначеного вище міста або групи міст. Організація, яка бажає брати участь у конкурсі має знаходитись та працювати в одному з цих міст.

Завдання:

  • Адмініструвати 4 платформи з одного або з групи міст, які в загальній кількості організовуватимуть 25 зустрічей громади з патрульною поліцією.
  • Закуповувати та надавати 4 платформам необхідні для проведення заходів ресурси.
  • Допомагати з організацією та залученням учасників до заходів з патрульною поліцією та громадою.
  • Забезпечити моніторинг заходів та відповідне звітування.

Моніторинг

Після кожного заходу організації збиратимуть з кожної платформи два види форм 1) реєстраційні списки ЗМІ та міської влади 2) анкети.

Організація відповідатиме за обробку та надання зібраних даних IREX з двох видів форм двічі за звітний період.

Звітність
Звітність подаватиметься двічі, протягом періоду дії гранту, та включатиме:
1. Дані з двох видів форм вносяться в Google-форму;
2. Описовий звіт
Всі документи у паперовому вигляді також передаються в офіс IREX/Україна.

Обсяг гранту

IREX планує видати вісім грантів. Розмір кожного становитеме до 37000 гривень. Грантові кошти передбачені для забезпечення потреб організації, що будуть відібрані IREX, на проведення заходів патрульної поліції та громадян.
Адміністративні витрати не можуть перевищувати 10% відсотків від загального розміру гранту. Окремо в бюджет вносяться видатки на транспортні витрати організації.

Тривалість проекту

Грант буде надано у вересні 2016 року, всі заходи мають бути проведені до 5 лютого, звітність має бути надана до 20 лютого 2017 року.

Процес відбору

Оцінювальна комісія визначить переможців, які будуть повідомлені електронною поштою або/та по телефону до 1 серпня 2016 року.
Критерії відбору

  • досвід адміністрування грантів;
  • досвід у залученні громади до різноманітних заходів;
  • попередній досвід роботи у партнерстві;
  • відповідальність та вміння працювати з дотриманням чітких часових строків;

Термін подачі заявок

Кінцевий термін подачі заявок на конкурс - 24 липня 2016 року. Заповнені заявки слід надсилати електронною поштою на tender-ua@irex.org,  з темою АДМІНІСТРУВАННЯ_ВАШЕ МІСТО

З усіх питань просимо звертатись до Олени Попелюшко: opopeliushko@irex.org та 044-586-27-80.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Представник організації, яка адмініструватиме грант, повинен взяти участь у триденному тренінгу, що відбудеться в Києві у другій половині серпня. Після навчання організація зобов’язується надати повну заявку на грант, яка включатиме узгоджений з платформами перелік заходів та складений, відповідно до її потреб, бюджет.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.