bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс міні-проектів з розвитку молодіжного самоврядування (Донецька область)

Громадська організація «Світло» запрошує активних студентів з Донецької області до участі у конкурсі міні-проектів, спрямованих на розвиток студентського самоврядування.

Конкурс відбудеться у рамках проекту  «Демократизація освіти в Донецької області шляхом розвитку молодіжного самоврядування». Мета проекту - активізація  руху з молодіжного самоврядуванню в  Донецької області  (на території, що знаходиться  під контролем української влади) та створення діалогу між молоддю з Заходу та Сходу. Проект передбачає навчання молоді з Донецької області  новим можливостям молодіжного самоврядування. Проектом передбачений діалог молоді з різних областей України та візити студентів з Донецької області до Львову для ознайомлення з найкращим практикам молодіжного самоврядування. Проект реалізується при підтримці Посольства США в Україні.

Мета конкурсу – створення нових ініціативних груп молоді та реалізація німі практичних заходів з розвитку молодіжного  самоврядування в ВНЗ та громадах Сходу України.

До участі у конкурсі запрошуються представники ініціативних груп молоді області, органи студентської самоорганізації та місцеві молодіжні громадські організації, що презентують Донецьку область України.

Проектні пропозиції  мають містити заходи (культурні, мистецькі, просвітницькі, тощо),  спрямовані на  розвиток молодіжного самоврядування та посилення впливу молоді на місцеві громади.  У рамках конкурсу будуть підтримані суспільно значущі інноваційні проекти будь-якого формату, спрямованого на широку цільову аудиторію: фотоконкурси, конкурси творів, різноманітні мистецькі акції, квести, публічні дискусії, волонтерські акції, масові молодіжні заходи, кампанії в соціальних мережах, проекти, пов’язані з використанням новітніх медіа та соціальних мереж, інше.

Перевага буде віддана міжрегіональним проектам та проектам випускників тренінгів «Розвиток молодіжного самоврядування в ВНЗ Донецької області в контексті демократичних перетворень», які ГО «Світло» проводила в 2016 року для студентів ВНЗ міст Краматорськ, Слов’янськ та Маріуполь.

ГО «Світло» не фінансуватиме комерційні проекти, політичні партії і рухи, органи державної влади, проекти рекламного характеру.

2-3  найкращих проекти отримають фінансову допомогу у вигляді покриття затрат на їхню реалізацію у розмірі до 12500 грн., а також консультаційну допомогу в їх реалізації та моніторингу.

Діяльність за проектом повинна розпочатися не пізніше 12 листопада і закінчуватися не пізніше 12 грудня 2016р.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі – 06 листопада 2016 року.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 10 листопада 2016 року.

Протягом жовтня 2016р. Ви можете отримати консультаційну допомогу по підготовці проектної пропозиції.

Заявки Ви можете надіслати за електронною  адресою: [email protected]

Довідки за телефонами: +380 (95) 372 91 79 та +380 (44)  221 59 80. 

Контактна особа – Антон Плаксун.

Аплікаційна форма – за посиланням.

Контакти

  • Громадська організація «Світло»
  • 0953729179
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.