bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Людина в біді» запрошує до участі в проекті для малого бізнесу (Донецька область)

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» запрошує подавати заявки на участь у проекті «Допомога для відновлення та розвитку самозайнятості». Проект націлений на надання підтримки, яка допоможе почати або відновити втрачений малий бізнес (самозайнятість). Дедлайн - 31 грудня 2016 р.

Підтримка може бути надана:

  • особам, які в результаті конфлікту на сході України втратили свій малий бізнес (самозайнятість) і потребують коштів для його відновлення;
  • особи, які в результаті конфлікту на сході України втратили роботу, але мають ефективний план використання гранту для організації власного малого підприємництва..

Проект охоплює наступні райони та міста Донецької області: Олександрівський, Бахмутський, Великоновосілківський, Добропільський, Костянтинівський, Лиманський, Мар’їнський, Покровський, Слов’янський, Ясинуватський, Краматорськ, Селидове, Новогродівка, Торецькому, Вугледар.

Щоб отримати детальну інформацію та взяти участь у проекті: пройдіть за посиланням та заповніть анкету.

Заявки приймаються: до 31 грудня 2016 року.

Організатори намагатимуться розглянути анкети та повідомити про результати відбору протягом 1-2 місяців з моменту подання заявки.

Телефон гарячої лінії організації «Людина в біді»: 0-800-210-174.

Контакти

  • ГО «Людина в біді»
  • 0-800-210-174
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.