bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грантовий конкурс в межах програми «Школа фондів громад»

ІСАР «Єднання» оголошує конкурс на отримання грантів в межах програми «Школа фондів громад», що впроваджується за фінансування від Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США. Мета конкурсу – сприяння розвитку місцевої філантропії через посилення спроможності фондів громад (ФГ) в Україні.

Більше грантів у розділі Гранти.

ВИДИ ГРАНТІВ:

 • Стартові гранти

Підтримка організацій, які прагнуть працювати як ФГ, на початку діяльності.

 • Гранти на підвищення спроможності ФГ

Сприяння підвищенню організаційної або функціональної спроможності ФГ (організаційний розвиток, посилення мереж, адвокація, управління інтелектуальними ресурсами, управління проектами).

 • Гранти для участі в навчальних заходах

Просування ідей та зміцнення інституту ФГ в Україні, підвищення рівня професійної кваліфікації ФГ шляхом участі у навчальних заходах - тренінгах, семінарах, конференціях тощо, стажування в українських та іноземних ФГ.

 • Гранти на адміністрування конкурсу проектів

Сприяння підвищенню впливу ФГ на вирішення актуальних проблем у громаді шляхом організації грантодавчої діяльності.

 • Гранти, що передбачають дольову участь

Сприяння підвищенню впливу ФГ на якість життя в громаді та покращенню іміджу ФГ шляхом вирішення актуальних місцевих проблем через співпрацю з населенням, бізнесом, владою. Такий грант є корисним інструментом для прискорення процесів збору коштів і може бути додатковим стимулом для спільноти місцевих донорів.

 • Гранти на досягнення загальних цілей

Сприяння підвищенню інституційної спроможності ФГ, які планують розвивати інноваційні практики організаційного та програмного менеджменту, розробляти програми для досягнення значних соціальних змін у громаді, використовувати на постійній основі системи моніторингу та оцінки ефективності як власної діяльності, так і програм, що виконуються.

 • Гранти на поїздки

Сприяння розвитку партнерських відносин між ФГ.

Для більш детального ознайомлення з інформацією щодо кожного напрямку конкурсу дивіться Положення про конкурс на отримання грантів в межах програми "Школа Фондів Громад".

До участі у конкурсі запрошуються організації, які:

 • працюють як ФГ або прагнуть стати таким фондом;
 • зареєстровані як благодійна організація,  благодійний фонд або громадська організація далі – організація).

Увага! Кошти гранту не можуть бути використані на ведення політичної пропаганди та терористичної діяльності, здійснення пожертв або створення фондів для пожертв, надання грантів іншим організаціям або окремим особам.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ НА КОНКУРС

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що прийом заявок відбувається лише ОНЛАЙН. Система працює нещодавно, тому перший час вона може працювати не стабільно - просимо поставитися до цього із розумінням. Будь ласка, допоможіть нам виявити всі недопрацювання, щоб система стала дійсно зручною для вас: повідомте про виявлену помилку або збій поштою support@ednannia.ua і ми зробимо все можливе, щоб якомога швидше виправити ситуацію! 

Для того, щоб подати заявку на грантовий конкурс, вам необхідно зробити такі кроки:

 1. Зареєструвати свою організацію за посиланням та дочекатись відповіді адміністратора, яка надійде на поштову скриньку, вказану при реєстрації. Будь ласка, не забувайте перевірити скриньку зі спамом, інколи листи потрапляють туди.
 2. Дочекатися модерації облікового запису адміністратором, зазвичай це потребує декількох годин протягом робочого дня. Повідомлення про активацію облікового запису надійде на електронну скриньку, зазначену при реєстрації. Якщо до профайлу організації необхідно буде внести доповнення або виправлення, ви отримаєте лист із відповідними рекомендаціями.
 3. Заповнити заявку в розділі «Заявки/Подати заявку на відкритий грантовий конкурс/Грантовий конкурс для фондів громад». 
 4. Якщо під час реєстрації у вас виникатимуть технічні запитання (збій або помилка, не вдається завантажити файл тощо) - просимо писати на електронну скриньку support@ednannia.ua Якщо ж складнощі з’являються під час здійснення самооцінки або заповнення заявки, необхідно звертатись до грантових менеджерів ІСАР Єднання через портал (у робочому кабінеті організації у розділі «Мої повідомлення» іконка у вигляді конверта на панелі задач).

Якщо ви подаєте заявку вперше, то маєте також заповнити та додати до неї  План роботи ФГ (форма)

Умови подання заявок:

 • заявки розглядаються безперервно, без будь-яких призначених термінів
 • діяльність в межах грантів необхідно завершити до 15 грудня 2017 року
 • заявки не рецензуються та не повертаються

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати звернувшись до офісу ЄДНАННЯ за телефоном 044-201-01-60 або електронною поштою community@ednannia.ua 

Джерело

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.