bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови

Міжнародна неприбуткова організація PH International оголошує конкурсний відбір дітей віком від 13 до 15 років у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (скорочено Access). Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Останній термін подачі документів - 16 жовтня 2017 р.

Особливо заохочуються до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я, багатодітних сімей і ін. молоді люди, які можуть потребувати допомоги в зв’язку з матеріальними обставинами.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ

Програма Access дає можливість учням з малозабезпечених сімей у декількох регіонах України, зокрема у місті Києві, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання з англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Група розпочне навчання орієнтовно у жовтні – листопаді 2017 р. після її формування.

Програма Access складається з двох компонентів:

1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів,

2. Культурні заходи, які будують ваше розуміння Сполучених Штатів.

Заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» і Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.   

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: листопад 2017 р. - серпень 2019 р.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

ВИМОГИ ПРОГРАМИ:

Кандидати на участь у Програмі Access повинні надати:

1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).

2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12.

3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї, чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми.

4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5. Резюме (перелік досягнень і навичок)

6. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі)

7. Рекомендаційні листи: 1) від керівника навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови

- Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.

- Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять, дисциплінованість і поведінка.

- Мінімальний вік для участі – 13 років станом на день початку занять.

Зазначені документи (копії) надавати особисто або надсилати до координатора заходів програми Access у м. Києві Снітко Марини, ВГЦ «Волонтер», вул. Довженка, буд. 2, кімната 53 (приміщення Київського міського ЦСССДМ, біля станції метро «Шулявська»), тел.: +38095-863-95-97, ел.пошта maryna.snitko@gmail.com з копією на адресу ел.пошти access-ua@ph-int.org

Останній день прийому документів: понеділок 16 жовтня 2017 р.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.