bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на отримання освітньої стипендії з вивчення англійської мови (Одеса)

PH International оголошує прийом заявок на участь дітей віком від 13-15 років з м. Одеса у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови. Дедлайн - 31 жовтня 2017 р. 

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про можливість для дітей віком від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, в тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, продемонструвати свої знання і навички під час відбору на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови. Переможці конкурсу візьмуть участь у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access). Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (також відома як PH International) у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ

Програма Access дає можливість учням у декількох регіонах України, зокрема у місті Сєвєродонецьку, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Особливо заохочується до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я. До групи, яка набирається у м. Одесі, буде запрошено 20 учнів. Група розпочне навчання у жовтні – листопаді 2017 р. після формування групи. Програма Access складається з двох компонентів:

1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів,

2. Культурні заходи, які будують Ваше розуміння Сполучених Штатів.

Заняття проводяться досвідченими викладачами англійської мови на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського.   

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: листопад 2017 р. - серпень 2019 р.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

ВИМОГИ ПРОГРАМИ:

Кандидати на участь у Програмі Access повинні надати:

1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).

2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12.

3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї, чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми.

4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5. Резюме (перелік досягнень і навичок)

6. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі)

7. Рекомендаційні листи: 1) від керівника навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови

- Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.

- Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять, дисциплінованість і поведінка.

- Мінімальний вік для участі – 13 років станом на день початку занять.

Зазначені документи (копії) надавати особисто або надсилати до координатора програми у м.Одесі Слободянюк Ганні Анатоліївні, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського: тел. +38063-361-73-60,  ел.пошта: [email protected], з копіями на адресу ел.пошти [email protected] і [email protected]. Додатковий телефон для довідок: +380504018821.

Останній день прийому документів: 31 жовтня 2017 р. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.