bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами. Дедлайн - 15 лютого 2019 р.

Якщо ви маєте ідею проекту та хочете втілити її з партнером/-кою з Німеччини, тоді зверніть увагу на ПІТЧИНГ проектів, який пропонує програма «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді».

Ідеї тандемів німецьких та українських активістів/-ок можуть бути подані з усіх сфер, які цікавлять молодь в Європі та сприяють німецько-українській співпраці.

Переможниці та переможці отримають фінасування проекту від 2.000 до 10.000 €.

ПІТЧИНГ MEET UP! проектів спрямований на активних людей з Німеччини та України, які в тандемі презентуватимуть власну ідею в Берліні.

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами.

Програма підтримує проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Як молоді люди можуть посилити власну активну участь у суспільних процесах на місцях? Як вони можуть організувати дієві зміни у власних сусідствах та суспільствах?

Подати заявку

Джерело

Контакти

  • Евелін Шеер
  • координатор проектiв Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді
  • scheer(at)stiftung-evz.de
  • 49 (0)30 25 92 97-65
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Лариса Матюхіна   607 днів тому   #  

Доброго вечора! Чи є можливість проконсультуватися відосно проекту з українськомовним координатором? Наша пошта ala20@meta.ua

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.