Надання підтримки українським переміщеним університетам

Посольство США в Києві оголошує можливості фінансування на підтримку проєктів, що сприяють діяльності українських університетів, переміщених унаслідок конфлікту на Сході України і в Криму. Цю грантову програму створено для підтримки інноваційних і результативних проєктів з метою допомоги українським переміщеним університетам, їх викладачам, студентам та іншому персоналові, а також громадам, що їх вони зараз обслуговують. Дедлайн - 16 серпня 2019 року.

Більше можливостей для отримання фінансування у розділі «Гранти»

ОПИС ПРОГРАМИ: Посольство США в Києві оголошує можливості фінансування на підтримку проєктів, що сприяють діяльності українських університетів, переміщених унаслідок конфлікту на Сході України і в Криму. Цю грантову програму створено для підтримки інноваційних і результативних проєктів з метою допомоги українським переміщеним університетам, їх викладачам, студентам та іншому персоналові, а також громадам, що їх вони зараз обслуговують. Залежно від наявності коштів, Посольство надаватиме гранти, як описано нижче, українським і розташованим у США неурядовим і неприбутковим організаціям. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально викладено далі. Проєкт має бути розроблено відповідно до потреб українських університетів; усі види проєктної діяльності, підтримані грантом Посольства США, мають відбуватися в Україні.

ВИМОГИ ДО УЧАСТІ:

Заявки на участь у програмі можуть подавати зареєстровані в Україні та США неурядові й неприбуткові організації. Організації та окремі особи з третіх країн до участі в конкурсі не допускаються.

Теми проектів, які підпадають під участь у програмі:

• Пропозиції можуть включати запити на надання коштів для купівлі обладнання чи академічних матеріалів, але ця сума не повинна перевищувати 20% загальної суми запитуваного гранту. Цей грант не може бути використано на підтримку проєкту, що стосується інфраструктури.

• Проєкти, що заохочують подальшу інтеграцію українських переміщених університетів у їхні нові громади, включно з поглибленням співпраці між переміщеними університетами та іншими вищими навчальними закладами України.

• Планування кар’єрного розвитку студентів та випускників українських переміщених університетів.

• Проєкти, спрямовані на зміцнення потенціалу переміщених університетів шляхом підвищення обізнаності у використанні електронних ресурсів і технологій.

• Проєкти що підтримують українських ветеранів шляхом освітніх програм, на основі одного або кількох переміщених університетів.

• Проєкти, що безпосередньо сприяють відновленню та розвиткові бібліотек переміщених університетів.

Хоча це і не є обов’язковою вимогою, однак рекомендується подавати пропозиції, які включають детальну оцінку потреб установи. 

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО УЧАСТІ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ:

Усі організації, що подають заявки на отримання федерального фінансування, повинні отримати номер «Dun & Bradstreet Number» (DUNS) іще перед тим, як подати аплікацію, номер CCR (NCAGE) і активний профіль у Системі керування грантами –System for Award Management (SAM.gov) – перед тим, як буде надано грант.

Детальнішу інформацію щодо процесу отримання цих реєстрацій дивіться за лінком .

По допомогу щодо виконання цих вимог звертайтесь електронною поштою на адресу: KyivPDGrantsEdu@state.gov.

РІВЕНЬ ФІНАНСУВАННЯ І ДОПУСТИМІ ВИТРАТИ

За наявності коштів організації можуть подавати заявки на грант розміром до 350 000 доларів. Залежно від отриманих пропозицій Відділ преси, освіти і культури може надати один великий грант або кілька менших грантів. Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації включати у реалізацію проекту власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів. Кошти, витрачені перед початком офіційного періоду дії гранту (pre-award costs), не відшкодовуються.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПРОЄКТУ Й ПОДАВАННЯ ЗАЯВОК:

Терміни: Пропозиції будуть прийматися тільки протягом вказаного нижче періоду. Заявки, отримані після 16 серпня 2019 року, розглядатися не будуть. Часові рамки, наведені нижче, вказують на термін, у який слід очікувати рішення щодо грантових пропозицій, але можливі затримки, пов’язані з наявністю коштів. Проєкти повинні починатися не раніше, ніж 1 жовтня 2019 року, і не пізніше, ніж 1 березня 2020 року. 1 липня 2019 року – Опубліковано оголошення про можливості  фінансування

16 серпня 2019 року – Кінцевий термін прийому заявок

9 вересня 2019 року – Повідомлення про рішення (попередню згоду чи відмову фінансувати проєкт)

Організація може подавати тільки одну заявку протягом кожного циклу.

Зміст і форма заявок: Заявники мусять дотримуватися інструкцій та умов, що містяться в цьому оголошенні, й подавати всю необхідну інформацію

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

По додаткову інформацію просимо звертатися до Посольства США, Україна, за електронною адресою: KyivPDGrantsEdu@state.gov.

Джерело

Контакти

  • Відділ преси
  • освіти і культури Посольства США
  • +38 (044) 521 5043; +38 (044)521 52 73
  • KyivPDGrantsEdu@state.gov
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.