bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грант розміром 10 000 гривень у рамках проекту «Scholarship в Україні»

Новий конкурс для студентів коледжів у рамках проекту «Scholarship в Україні». Грант розміром 10 000 грн.

Проект Scholarship в Україні – це соціальна програма, що дозволяє студентам виграти гроші на навчання. Ми хочемо довести, що ваші знання та зусилля можуть принести прибуток ще до отримання диплому.

Якщо ви навчаєтеся в коледжі, технікумі чи ПТУ, та маєте бажання прийняти участі у конкурсі, уважно ознайомтеся з умовами. Проект Scholarship в Україні надає переможцю грошову винагороду у 10 000 гривень на оплату навчання!

Умови участі у конкурсі

Студенту необхідно створити аналітичну статтю, що раніше не публікувалась. Обсяг готової роботи – від 1000 до 3000 слів.

Тема роботи:

«Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»

Дізнатися докладнішу інформацію та подати заявку на участь можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/. В заявці вкажіть ПІБ, телефон, електронну скриньку і назву свого закладу.

Готову роботу надсилайте на поштову скриньку:grant@scholarship.in.ua. Статтю можна оформити в файлі Word або GoogleDocs.

Термін подачі робіт – до 30 листопада 2019 року

Стаття може бути написано українською чи російською мовою.

Як проходить оцінка роботи?

Незалежне журі визначить три кращі роботи. Їх автори повинні захистити перед журі. Переможець отримає 10 000 гривень. Учасники, що посіли 2-е та 3-є місце, отримають заохочувальні грошові призи.

Участі у конкурсі – це можливість не тільки поспілкуватися з новими людьми, отримати досвід публічних виступів, а й виграти гроші.

Проявіть трохи зусиль, і це обов’язково принесе позитивні результати. Бажаємо вам творчої наснаги!

Контакти організаторів

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.