bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Надання пакету послуг з ВІЛ серед чоловіків, які практикують секс з чоловіками, в 3 містах України

Міжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує відкритий конкурс з відбору НУО для надання пакету послуг з ВІЛ серед спільноти чоловіків, які практикують секс з чоловіками, в трьох містах України в рамках проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН.

Метою конкурсу є визначення організацій-переможців, які здійснюватимуть діяльність за проєктним напрямком «Надання послуг з виявлення нових випадків ВІЛ серед спільноти чоловіків, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ)» у містах Дніпро, Запоріжжя та Херсон.

Проєктний напрямок складається з Модулю 7 «Надання послуг з виявлення нових випадків  ВІЛ серед спільноти чоловіків, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ)».

Термін проєктної заявки учасників конкурсу – з 01.06.2020 р. – 30.09.2021 року (16 місяців)

Орієнтовна вартість програмних компонентів (16 місяців): 900 000 грн.

Учасники конкурсу можуть подаватись на один проектний регіон або на декілька проєктних регіонів з обов’язковим охопленням усіх програмних компонентів  Модулю 7.

Пропозиції повинні надсилатись в електронному форматі на адресу tenders@path.org.

За додатковими консультаціями звертайтесь, будь-ласка, до Богдани Щербак-Верлань, заступника директора проєкту «Заради життя», РАТН, bvs@path.org.

Останній термін подання документів – 6 травня 2020 року 12:00.

Більше детальної інформації у додатку.

Бажаємо успіху!

Контакти

  • tenders@path.org / bvs@path.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.