bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс про визначення постачальника на закупівлю послуг із організації заходів

ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» в рамках проєкту «Асоціація «Гостинна Індустрія Донеччини плюс», в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг із організації проведення заходів, проживання та харчування учасників у межах проєкту.

 Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання послуг:

14.09.2020 — 22.09.2020.

 Предметом закупівлі є послуги із організації проведення заходів, проживання та харчування учасників, а саме:

 1. Оренда конференц-залу для проведення заходів у містах: м. Святогірськ, м. Добропілля, м. Маріуполь, м. Краматорськ
 2. Бронювання кімнат у закладах розміщення для проживання учасників проєкту не нижче «стандарт», в межах регіону та України, а саме: м. Святогірськ. м. Бахмут, м. Добропілля, м. Маріуполь.
 3. Харчування учасників проекту:
 •  сніданок, обід, вечеря;
 • кава-брейк.

     4. Регіон надання послуги:

 • Донецька область, а саме: м. Краматорськ, м. Слов`янськ, Черкаська ОТГ, Лимарська ОТГ, м. Бахмут, Бахмутська ОТГ, м. Святогірськ, м. Соледар, с. Ганнівка, с. Світлодарівка, с. Білозерське, с. Зелене, с. Золотий Колодязь, Добропільського району, м.Добропілля, м. Покровськ, с. Сонцівка, Покровського району, м. Курахове, Мар`їнський район, Великоновоселківський район, м. Волноваха, Волноваський район, Нікольський район, Мангушський район, м. Маріуполь та інші)
 •  м. Львів
 •  м. Київ

    5. Термін надання послуг – вересень 2020 - листопад 2020 року.

 

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення надання послуг; постачальник має можливість виконати послугу у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, акт виконаних робіт, тощо)

 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 • копія документу, що підтверджує податковий статус;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • оригінал рахунка-фактури;
 • зразок договору поставки товару/надання послуг;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг;
 6. у вартість послуги повинно бути включено увесь комплекс послуг (оренда приміщення для проведення заходів, бронювання кімнат, харчування учасників проєкту). 

 Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шестидесяти) днів з дати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: tur-doumck@ukr.net, або за телефоном +38(066)089-42-06 (керівниця проєкту Валентина Лимаренко) до 22.09.2020, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

 

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» tur-doumck@ukr.net, grants.ua@undp.org та nadiia.borodina@undp.org із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2020/08/208/BSP не пізніше 22 вересня 2020 року, 23:59, або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 84303, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Паркова, буд. 93, кв.40, ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» не пізніше 22.09.2020, 23:59.

 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 22.09.2020, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 24.09.2020.

 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +38(066)089-42-06 (керівниця проєкту Валентина Лимаренко)

Контакти

 • тел. +38(066)089-42-06 Керівниця проєкту Валентина Лимаренко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.