bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю віртуального тренажера зварника «Weldtrainer».

Громадська організація «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» в рамках грантового проекту «Центр зварювальної освіти»,  що реалізується за підтримки Європейського Союзу, представленого Європейською Комісією в проєкті Програми ООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» цим оголошенням запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для надання товарів у межах мікропроєкту.

Перелік товарів:

Віртуальний тренажер зварника «Weldtrainer»

Комплект поставки:

1.Робочий стіл. Призначений для розміщення тренажера зварника і його компонентів, для закріплення зварювальних зразків в різних просторових положеннях.

2.Зварювальні зразки. Призначені для практичного закріплення теоретичних навичок.

3.Система позиціонування. Призначена для визначення взаємного положення і положення в просторі інструменту зварника і зварювальних зразків

4.Аудіовізуальна система. Призначена для голосових підказок і для візуальних підказок в процесі навчання.

5.Зварювальні пальники та імітатор подачі присадного дроту. Моделі реальних зварювальних пальників з вбудованою системою вібрації для поліпшення зворотного зв’язку з учнем.

6.Технологічний інтерфейс. Містить джерело живлення, модуль управління і персональний комп’ютер.

7.Ноутбук інструктора.

8.Маска зварника з вбудованими окулярами віртуальної реальності.

9.Програмне забезпечення. Дозволяє імітувати 3 (три) зварювальних процесу (зварювання в газі (аргонно-дугове зварювання), ручне зварювання, зварювання з напівавтоматичними апаратами) на зразках, а також виробах довільної форми в різних просторових положеннях. Здійснює збір, аналіз, відображення і зберігання даних виконання вправ.

Постачальники мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід надання товарів.

Адреса доставки товарів: 85612, Донецька область, м. Курахове, вул. Пушкіна, буд. 6, та (доставка та пуско-налагоджувальні роботи мають бути включені в вартість пропозиції)

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 85612, Донецька область, м. Курахове, проспект Запорізький, буд. 2, або за ел. адресою: kzmer.2015@gmail.com. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою до 24-00 годин 27 жовтня 2020 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: +380955337903

З повною формою оголошення можна ознайомитись за посиланням: http://www.kurakhovo.org.ua/

Контакти

  • +380955337903 Запорощенко Сергій Юрійович
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.