bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на роботи по ремонту спортивної зали

Громадська організація «Покоління «ЗЕД» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення правосуддя, безпеки та послуг з реінтеграції постраждалих внаслідок конфлікту на територіях України» за підтримки уряду Нідерландів цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для закупівлі будівельних матеріалів, робіт та послуг з ремонту у межах мікропроєкту «Я_націЯ», який реалізується спільно з Управлінням патрульної поліції Луганської області Департаменту патрульної поліції.

Перелік робіт/товарів/послуг наданий у Додатках:

Послуги поточного ремонту спортивної зали 50 кв.м, роздягальні 15,7 кв.м та облаштування душової кімнати 6 кв.м. та роботи із встановлення 9 вікон з металопластику та 6 дверних блоків.

Підрядники мають бути офіційно зареєстровані для здійснення відповідної діяльності на території України, мати відповідні КВЕД, повинні мати досвід проведення подібних робіт/ надання товарів чи послуг.

Адреса надання послуги :вул. Штейгерська, 14 (літера А-2Н) у м.Лисичанськ, Луганська обл.

Адреса доставки товарів така сама і доставка має бути включена в вартість пропозиції.

УВАЖНО прочитайте Інструкції для учасників конкурсу, які надані у прикріплених файлах!

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 4 к – 4 поверх, кабінет №6.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою до 17:00 годин 27 жовтня 2020 року та в електронному вигляді надіслані на пошту ПРООН grants.ua@undp.org  з темою листа «Угода №RPP/2020/08/196–СР відкритий тендер» після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: +380950517519 (Галина Посвалюк).

Контакти

  • pokolinnia.z@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.