bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю обладнання для дистанційного навчання

Громадська організація «Покоління «ЗЕД» звертається до Вас із проханням надати комерційну пропозицію  щодо закупівлі товарів, перелік яких додається у технічному завданні в межах проєкту «Школа Фермерства2.0», який реалізується за підтримки уряду Німеччини в межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Державним Центром Зайнятості.

Просимо Вас надати інформацію та цінову пропозицію щодо Ваших послуг згідно технічного завдання (Додаток 1) або на Вашому фірмовому бланку, до якого слід додати скан-копії Ваших реєстраційних документів (виписка з ЄДР та довідка з реєстру платників податків).

Список товарів - це є набір обладнання для проведення відео-уроків та запису відео/аудіо-курсів, щоб більш якісно надавати послугу дистанційного навчання з курсу “Школа Фермерства 2.0”: ноутбук та ліцензійне програмне забезпечення, екшен-камера, мікрофон, гарнітура  та хромакей зі стійкою. 

Тендерна документація за цим посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/19M5Ohxm8jH6pxPlQmXqMPSy-CPeKbuLO?usp=sharing 

Звертаємо Вашу увагу, що умови оплати за товари – це безготівковий переказ, бажано 2-ма траншами: передплата 30% та оплата після отримання товару 70%. Доставка має бути включена в вартість пропозиції. Адреса доставки: Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, відділення Нової Пошти №1 до 03 грудня 2020р.

Відповідь на вищенаведену інформацію просимо надати в електронному вигляді на електронну пошту tenderpokolinnia.z@gmail.com до 26 листопада 2020 року.

Засідання Тендерного Комітету заплановано на 27.11.2020 року через онлайн платформу Zoom, посилання на яке буде надіслано всім учасникам Конкурсу.

Тільки відібраний постачальник буде сповіщений електронним листом. 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.