bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

DiXi Group шукає підрядника для організації та проведення навчального онлайн-курсу для журналістів

Навчальний онлайн-курс для журналістів є частиною проекту «Прозорість енергетичного сектору», який реалізується ГО«ДІКСІ ГРУП»” за фінансової підтримки USAID. Однією з важливих складових проекту є посилення компетенцій журналістів у сфері енергетики та заохочення до роботи в сфері журналістських розслідувань.

Послуги організації та проведення навчального курсу покликані у співпраці з галузевими експертами ГО“ДІКСІ ГРУП” забезпечити реалізацію навчання представників засобів масової інформації підходам до розуміння і аналізу процесів у сфері енергетики, а також методології ведення журналістських розслідувань у сфері енергетики із застосуванням практики менторства для написання матеріалів слухачами. Сукупна тривалість онлайн-сесій в рамках курсу не має перевищувати 4-х днів, а період менторства між сесіями для написання матеріалів має займати не більше одного календарного місяця.

Опис очікуваних послуг:

 • У співпраці з галузевими експертами ГО“ДІКСІ ГРУП” розробити програму онлайн-курсу для 25-50 представників засобів масової інформації. Програма має висвітлювати зокрема, основи функціонування сектору енергетики, методологію розробки журналістського розслідування, а також практичний компонент з написання матеріалу в супроводі ментора;
 • Забезпечити участь лекторів з боку економічних журналістів та журналістів-розслідувачів;
 • Забезпечити належний відбір 25-50 заявок та підтримку відібраних слухачів курсу;
 • Організувати проведення курсу відповідно до встановлених договором термінів та стандартів;
 • Забезпечити моніторинг результатів, зворотній зв’язок з учасниками після проведення курсу.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Наявність досвіду надання послуг організації та проведення навчального курсу.
 • Терміни виконання очікуваних послуг.
 • Загальна вартість послуг.

Наявність рекомендацій буде перевагою. Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог (надати детальний бюджет).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

ГО “Діксі Груп” у своїй діяльності запровадила та використовує електронний документообіг. Використання електронного документообігу допомагає нам та нашим партнерам забезпечувати безперебійний обмін документами. Наша організація використовує сервіс ВЧАСНО, який не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення та налаштування. Для початку роботи у даному сервісі вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність електронно-цифрового підпису. ГО “Діксі Груп” вітає всіх учасників електронного обміну документами та заохочує перехід контрагентів на безпаперовий обмін документами, як крок до впровадження нових рівних цифрових можливостей.

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 0грудня 2020 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Контакти

 • Вікторія Василюк
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.