bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Klitschko Foundation оголошує тендер на надання послуг із зовнішнього оцінювання проєктів

Зовнішнє оцінювання проєктів передбачає оцінювання ефективності обраних проєктів Klitschko Foundation та дотримання критеріїв відбору бенефіціарів, оцінювання соціального впливу проєктів Klitschko Foundation на підлітків, їхнє оточення і їхні спільноти, надання рекомендації щодо вдосконалення поточних проєктів і можливих майбутніх напрямів, розроблення системи моніторингу та оцінки проєктів Klitschko Foundation на 2021 і наступні роки та навчання персоналу Klitschko Foundation основам моніторингу та оцінки.

Що необхідно зробити?

Надіслати тендерну пропозицію необхідно до 27 листопада включно. 

Технічне завдання та тендерна пропозиція представлені тут

Для подачі заявки на конкурс необхідно надіслати:

  1. Резюме;

  2. Технічну пропозицію з описом розуміння проблеми, пропозиції щодо методології проведення оцінки та графік проведення робіт;

  3. Цінову пропозицію, що містить інформацію про всі передбачувані витрати консультанта.

  4. Заповнену тендерну документацію.

 

Заявки необхідно надіслати на електронну пошту assistant@klitschkofoundation.org з темою листа «Оцінка і моніторинг» не пізніше 27.11.2020 разом з тендерною документацією, а також друкований екземпляр з підписом та печаткою за адресою м.Київ, вул. Ділова, 3, поверх 2, з поміткою «Klitschko Foundation — Фонд Кличко».

Хто стане переможцем тендеру?

Критерії відбору ґрунтуються на надійності компанії-постачальника, найкращій запропонованій ціні, запропонованому підході та методології, професіоналізмі персоналу та повноті заповнення документів.  

 

Якщо виникнуть питання –  звертайтесь за електронною поштою assistant@klitschkofoundation.org

 

Контакти

  • Софія Тарасюк - s.tarasiuk@klitschkofoundation.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.