bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів

КУ «Агенція розвитку Мелітополя» в рамках грантового проекту RPP/2020/08/216/PPP «Платформа сучасної дуальної підготовки та кар’єрного постдипломного зростання фахівців спеціальності «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий тендер на закупівлю товарів.

Дата оголошення про тендер: 19.01.2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 17:00 02.02.2021 р.

Предметом закупівлі є обладнання, а саме:  

 1. Випробувальний стенд для перевірки генераторів і стартерів -

Потужність стенду, не менше                                            2 к.с.

Навантаження на генератор, А                                          0-100

Регулювання навантаження                                               безступінчасте

Регулювання обертів приводу                                           безступінчасте

Можлива напруга стартерів, V                                          12/24

Живлення, V                                                                        220 – 230

Живлення від акумулятора, V                                           12-24

Захист від короткого замкнення                                        +

Точність вимірювання току, не більше                             0,1 А

Строк надання товарів: протягом 60 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка товару до місця призначення, а саме: м. Мелітополь, Запорізької області, вул. О. Невського 83, Державний навчальний заклад «Мелітопольський професійний аграрний ліцей».

Вимоги до постачальника товарів– учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, мають можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/акт виконаних робіт) 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал рахунка-фактури;
 5. Зразок договору поставки товару;
 6. Та інші документи, якщо вважає за необхідне.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за адресою  agency.melitopol@mlt.gov.ua до 02.02.2021 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та:

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу: grants.ua@undp.org із темою листа «Відкритий тендер грантова угода №RPP/2020/08/216/PPP випробувальний стенд» не пізніше 17:00 02.02.2021.
 • в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані не пізніше 02.02.2021 17:00  за адресою:

-          для відправлення Укрпоштою: 74312, м. Мелітополь, вул. М. Грушевського 5 з приміткою «Агенції розвитку Мелітополя»,

-          для відправлення Новою Поштою: м. Мелітополь, відділення №4, вул. Героїв України 42/1, отримувач Дмитро Самофалов, тел. 098 743 82 72,

-          або кур’єрською доставкою: м. Мелітополь, вул. Чернишевського 26, Агенція розвитку Мелітополя.

із зазначенням на конверті назви постачальника, «Відкритий тендер грантова угода RPP/2020/08/216/PPP випробувальний стенд »

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 02.02.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.  Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 04.02.2021 року.

Умови оплати:

Замовник може здійснювати попередню оплату у розмірі до 50% вартості товару протягом 3 (трьох) банківських днів з моменту підписання Договору поставки, та остаточну оплату протягом 3(трьох) банківських днів з моменту отримання товару та підписання Сторонами всіх документів, підтверджуючих поставку та прийняття обладнання.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.