bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Егаліте Інтернейшнл» шукає агенції перекладів для перекладу проектних матеріалів

ГО «Егаліте Інтернейшнл», головний реалізатор проекту EU4Youth – Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні (проект Євросоюзу), шукає агенції перекладів для перекладу проектних матеріалів.

Умови співробітництва:

  1. Переклад українська-англійська
  2. Переклад англійська-українська
  3. Можливості надати послуги перекладу з української на румунську не є визначаючим фактором, але є перевагою для прийняття рішення.

Всі переклади мають відповідати вимогам Європейського Союзу щодо перекладів і стилю англомовних текстів (буде надано переможцям).

ГО «Егаліте Інтернейшнл» планує обрати 2 (дві) агенції для подальшої співпраці протягом 2021-2022 рр.

Ми приймаємо заявки у вільній формі із зазначенням назви агенції, веб-сайту з портфоліо перекладів та ціновою пропозицією за адресою office@egaliteint.org з темою повідомлення «Тендер на закупівлю послуг з перекладу текстів проекту EUnlocking”.

Заявки приймаються до 1 березня 2021 року.

Проект допомагає розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові і Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств, а також надихаючи і підтримуючи більше молодих соціальних підприємців для розробки і підтримки своїх інноваційних рішень, спрямованих на просування соціальної інтеграції та екологічної стійкості в обох країнах. Проект фінансується Європейським Союзом в рамках його програми EU4Youth. Проект реалізується Інститутом імені Густава Штреземана (GSI) (Німеччина), «Egalite International» (Україна), організацією AXA Management Consulting (Молдова), Асоціацією «ECO-RAZENI» (Молдова), Національним центром допомоги та інформування для НУО в Молдові «CONTACT» (Молдова) та асоціацією «Pro NGO!»  (Німеччина).

 

Контакти

  • office@egaliteint.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.