bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на проведення тренінгів на тему започаткування або розвитку власного бізнесу для ветеранів

МОМ оголошує конкурс серед НУО для проведення тренінгів на тему започаткування або розвитку власного бізнесу для ветеранів конфлікту на сході України, а також здійснення супроводження бенефіціарів проєкту. Термін подання проєктних пропозицій: до 15:00 5 березня 2021 року.

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця проєкту, спрямованого на започаткування або розвиток власного бізнесу серед ветеранів конфлікту на сході України для ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також їх активного внеску в соціальне та економічне благополуччя своїх громад.

МOM запрошує НУО подавати проєктні пропозиції та бюджети до них на тему започаткування або розвитку власного бізнесу для ветеранів конфлікту на сході України, а також супроводження бенефіціарів проєкту на території України.

Проєкт буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та супроводження бенефіціарів проєкту. Загальна кількість запланованих тренінгів - до 26 (двадцяти шести) для тих, хто планує започаткувати власний бізнес та 2 (два) тренінги для тих ветеранів, які планують розвинути існуючий бізнес,  загальна планована кількість бенефіціарів для супроводження – до 400 (чотирьохсот).

Остаточна кількість тренінгів та бенефіціарів залежатиме від результатів відбору та затвердження учасників серед ветеранів, а також їх географічного розташування.

Усі виплати будуть здійснюватися у гривні.

Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні та не має перевищувати еквіваленту в 76,000 євро згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент подання пропозиції.

Для інформації обмінний курс валют ООН наведено за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами співвідношення якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

НУО мають надавати проєктні пропозиції та бюджет для проведення тренінгів по всій території України, як зазначено в ТЗ. За результатами тендеру буде обрано лише одного Партнера Виконавця для здійснення проєктної діяльності.  

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

a)       Запрошення до участі;

b)      Інструкція для партнерів-виконавців;

c)       Додаток 1 – Технічне Завдання

d)      Додаток 2 – Інформаційний листок Постачальника / НУО (надано окремим файлом);

e)      Додаток 3 - Кодекс поведінки Постачальника / НУО (надано окремим файлом);

f)        Додаток 4 – Форми проєктної пропозиції;

g)       Додаток 5 – Бюджет проєктної заявки (надано окремим файлом);

h)      Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для Виконавчих партнерів МОМ;

i)        Додаток 7 – Шаблон Договору про реалізацію проєкту;

j)        Додаток 8 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проєктна пропозиція, бюджет учаcника тендеру, а також зазначені вище документи (скановані копії з підписом та печаткою), повинні бути надіслані на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int до 15:00, 5 березня 2021 року, що вважається кінцевою датою подання пропозицій.

В темі листа необхідно зазначити:

UA1-2021-1749– найменування Учасника – проєкт із реінтеграції ветеранів

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів у вкладенні повідомлення не повинен перевищувати 5 Мб. В протилежному випадку постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну, що не вимагає реєстрації (Dropbox, OneDrive тощо), та надіслати на електронну адресу посилання для завантаження папки з файлами.

МОМ залишає за собою право відхиляти будь-які, або усі пропозиції, надані пізніше вказаного кінцевого терміну, не прийматимуться до розгляду.

Будь які питання та запити довідкової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1749 – Запит роз’яснень, до уваги Саханди Світлани

МОМ надасть відповіді на отримані запити письмово, засобами електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз’яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг  (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Процес відбору партнерів-виконавців проєкту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проєктні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проєктні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

Контакти

  • http://ukraine.iom.int/ua/node/3394
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.