bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

IFES Україна шукає медіа агенцію для розміщення соціального відео на національних телеканалах

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES Україна) планує посилити програмну діяльність щодо збільшення поінформованості громадськості про виборчий процес на національному рівні у міжвиборчий період.

У звязку з цим, IFES Україна потребує послуг медіа агенції для організації розміщення соціального відео на національних телеканалах з метою збільшення мотивації громадян, які проживають не за місцем реєстрації, змінювати виборчу адресу, щоб мати можливість проголосувати на наступних чергових, проміжних чи позачергових виборах за місцем фактичного проживання. Соціальне відео надається IFES Україна та має висновок Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, хронометраж соціального відео – 30 секунд.

Постачальник послуг буде відповідальний за розміщення соціальних відео з 10 по 24 лютого (дати можуть змінитись) під керівництвом та за погодженням IFES Україна. Постачальник послуг повинен бути неупередженим і аполітичним.

ОБСЯГ РОБІТ:

1)      Підготувати медіа-план для розміщення соціального відеоролику на національних телеканалах принаймні два рази на день із загальним охопленням 3 000 000 та 5 000 000 громадян віком 18-54 років;

2)      Забезпечити трансляцію з 10 по 24 лютого (дати можуть змінитись) соціального відеоролику принаймні на трьох національних телеканалах;

3)      Підготувати звіт із зазначенням телеканалів, які транслювали відео, охопленої аудиторії з розподіленням за статтю та віком та, за можливості, надати медіа довідки.

ВИМОГИ:

- Мінімум 3 роки досвіду роботи в Україні, досвід роботи з міжнародними організаціями буде перевагою;

-  Можливість виконання роботи в обмежені часові терміни та з дотриманням дедлайнів;

-  Досвід з розміщення соціальних відео на національних телеканалах;

-  Здатність запропонувати належний та детальний медіа план виходячи з означених умов.

 

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ повинна містити наступне:

  • Ім’я контактної особи, адресу електронної пошти та номер телефону для полегшення зв’язку між IFES та потенційним підрядником;
  • Короткий опис компанії, включаючи:
  1. Повне юридичне ім’я та адресу юридичної або фізичної особи-підприємця, від імені якої відправлена пропозиція і з якою буде укладатися договір на надання послуг;
  2. Свідоцтво реєстрації, свідоцтво платника податків, банківські реквізити;
  3. Повне ім’я законного представника (президента або керуючого директора) постачальника (не застосовується для фізичних осіб);
  4. Рік початку бізнесу.
  • Опис попереднього досвіду розміщення схожих відеопроєктів (короткий опис їх виконання, включаючи місце розташування, рік та охоплення) із зазначенням мінімум трьох контактів, з якими були реалізовані подібні проєкти, які могли б надати рекомендації за запитом. IFES залишає за собою право запитувати та перевіряти додаткові рекомендації.
  • Медіа-план із зазначенням:

-         пропонованої мережі національних телеканалів (щонайменше три телеканали) та пропонованого часу телевізійних ефірів;

-         дві цінові пропозиції для охоплення аудидорії близько 3 000 000 та 5 000 000 громадян віком 18-54 років, із розрахунку щонайменше два телевізійних ефіри на день протягом двох тижнів з 10 по 24 лютого 2022 (дати можуть змінитись). Цінові пропозиції повинні бути надані у гривні з чітким поділом на вартість кожного типу послуг, в яких мають вказуватись усі застосовані податки та зроби.

-         пропонованого часу телевізійних ефірів

Компанія повинна надіслати повну тендерну пропозицію Катерині Поліщук на адресу [email protected] та Олесі Лєсніковій на адресу [email protected] до 18:00 31 січня 2022 року за київським часом.Тема електронного листа повинна містити «Тендерна пропозиція на розміщення соціального відео». Усі пропозиції можуть бути надані українською або англійською мовою (на вибір).

IFES залишає за собою право укласти контракт з одним або кількома учасниками конкурсу. IFES звільняється від податку на додану вартість (ПДВ) в рамках проектів, що фінансуються USAID та FCDO.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.